Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: Przecież boxdel wrzucil wczoraj storke ze bedzie na fame 22 "bardzo brutalny" i zadymy obijal mu kosci na rece, co sugeruje walke na gole piesci. Do tego natan leakowal ze sie z nim bije na narodowym przed ogloszeniem. Wiec jak on zmienia wersje w 2-3 dni? Chyba ze faktycznie miala taka walka byc, a ja odwolali
  • Odpowiedz
@Detlevhen: Juz zdazyl napisac ze FAME mu wczoraj dalo jakas wielke oferte finansowa za walke, i podtrzymuje ze boxdel zrobi s na narodowym xD

Ja nie wierze żadnemu influ, zastanawia mnie wysyp wpisow ze bedzie stypa karta bo natan tak napisal.
  • Odpowiedz
@RafDan Też mi się wydaje że będzie stypa będzie dużo sportowców, ale mogą wcisnąć tą marną ustawkę Natan vs Baxton tylko głupi będą wierzyć, że to jest prawdziwe. Natan często mówi jedno robi drugie potem wychodzi coś innego. Fame samo w #!$%@? leci i też kłamią często z Jurczygiem na czele, który później przychodzi i przyznaje typu jak niby Baxton miał wylecieć z Fame, a tak naprawdę był "schowany". Natan też się
  • Odpowiedz
@Detlevhen: Słuchając wywiadu Rozpary, można było zrozumieć między wersami, że plotka która kiedyś była puszczona że FAME nie robi narodowego bo narodowy nie chce ich (bo patologia) mogła być prawdziwa.

Do tego mnie też mega ciekawi jak zrobią tą kartę. Bo jednak narodowy to nie jest miejsce gdzie powinna być cvel0wnia, ale z drugiej strony to jest prywatny biznes, a PGE się zgodziło. Być może dali warunek - 0 patologii.

Poczekamy,
  • Odpowiedz
@RafDan Nie będzie żadnej cwelowni, ale nie spodziewaj się czegoś niesamowitego i niewiadomo czego ich sposób układania walk jest strasznie nudny. Nie mogę się doczekać balonów. Najlepiej BUNGEE + ciekawe kiedy wyciągną Dubiela mi się wydaje że dawno by wyciągnęli, ale odwagi brakuje jak zawsze.
  • Odpowiedz
@RafDan: Nie ma szans że wezmą kontrowersyjne postaci czy walki na gołe pięści, przecież zrobi się na nich nagonka do mediów i władz.
  • Odpowiedz