Wpis z mikrobloga

Ten Kaniowski siedzi tylko we frikach, czy poza tym zajmuje się czymś sensownym - ma jakiś biznes?

Beka z niego, przeprowadza wywiady z tymi półmózgami z ukrywanym poczuciem wyższości, podczas gdy sam staje się jednym z nim. W tym czasie zalicza zawodowy regres i ciekawi mnie czym on się zajmie po frikach.

#famemma
TantnisKrzyzowiaczek - Ten Kaniowski siedzi tylko we frikach, czy poza tym zajmuje si...

źródło: gf-xd2G-NUT5-7Rcz_mateusz-kaniowski-664x442-nocrop

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TantnisKrzyzowiaczek lepiej być dziennikarzem w jakimś portalu za kilka tys stałej wyplaty miesięcznie czy trzepać grube siano z frikow? On sam mówi, że już by odszedł ale chcę wydoić friki do końca bo to się skończy niedługo. A siano jest niesamowicie duże. Tylko głupi by nie skorzystał
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek on nie będzie musiał być dziennikarzyną na etacie, po zarobionej kasie z frikow może otworzyć milion innych interesów i być ustawiony do końca życia. Przecież wszyscy wiemy jakie to są pieniądze w tej branży. A ch*j z jego kariera on sobie może sam redakcję otworzyć własną pewnie juz
  • Odpowiedz
@quaz2020: dlatego pytam czym się zajmuje

podejrzewam go o to . Ale mógłbyś mnie lekko nakierować ? Po czym Ty tak stwierdzasz ?


@KapieZciby: jako kobieta czuję, że jest drewniany, nie ma w sobie takiej "męskiej energii". Podobnie jak Piasek. Jest wymuskany, bardzo zadbany. Poza tym, czy ktoś go widział kiedyś z dziewczyną? A jak rozpaczał jak Kasjo go rzucił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek: dobrze kosi sos, a czy wciągnie go nosem czy uzbiera bułe to już jego sprawa, opcje i furtki są. rozpoznawalność jakaś jest, może coś komentować albo streamować przy wykazaniu minimalnej charyzmy. co do dziennikarstwa to według mnie teraz się bardziej liczą kliki niż renoma, więc i tutaj wychodzi na plus
  • Odpowiedz
@TantnisKrzyzowiaczek:
Moim zdaniem będą chcieli go zatrudnić w każdej redakcji, ponieważ ocenianabędzie głównie jego praca, a nie to, że robił wywiady z freakami. A jego wywiady mają jedną z największych oglądalności.

Poza tym to że robisz wywiadu z zawodnikami freakow w żaden sposób źle o tobie nie świadczy jako o dziennikarzu. Robi się wywiady tam gdzie jest popyt.
  • Odpowiedz