Wpis z mikrobloga

ja rozumie wszystko Panie Białek, te tagi niesprawne, głębokie wykopy 8.0+, ataki rakietowe na Palestynę, skandale obyczajowe w serwerowni, te powiadomienia co nie powiadamiają, okej, nie ma problemu dla mnie, ja rozumie, że pracujecie czyli coś robicie, a nie myli się tylko ten co nic nie robi, to super chłopaki, dumny z was jestem
Ale żeby do mnie przestały przychodzić wiadomości prywatne ze zdjęciami od napalonych seksi mirabelek słodziutkich jak ich brzoskwinki to ja tego już nie rozumie, dla mnie to jest prawdziwy skandal i powinniście za to być ukarani w jakiś sposób, Michałku @m__b , naprawisz te Mirabelki?
z fartem
#oswiadczenie #afera #wykop #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@LukCzu: ja rozumie mordko i Ciebie, ja już napisałem czego ja nie rozumie, i bardziej polecałbym się na tym skupić, bo to jest przedmiotem tego wpisu wariacie, nie rozmydlaj tej afery jakimiś dygresjami i atakami personalnymi w moim kierunku, bo dla Ciebie to się nie uda wariacie, ja jestem zbyt kumaty na takie sztuczki co Ty dla mnie robisz tera
z fartem
  • Odpowiedz
  • 1
@Cybek-Marian: ale jak to tak Marianku, że do takiego czegoś, ja tego też nie rozumie, mirabelki są do kochania dla mnie się wydaje i ja rozumie, że można kochać tak, można tak, różnie można kochać mirabelki ogólnie, bo różne są mirabelki też, ale takie coś co Ty napisałeś to dla mnie też się w głowie nie mieści odrobinkię, że niby penisem takie coś robić dla ich? czy jakieś tutaj przenosimy sprawy
  • Odpowiedz
  • 1
@Cybek-Marian: o to bardzo miłej zabawy dla Ciebie Marianku, albo na lipach albo na strychu, ogólnie miłej zabawy za pigułkami gwałtu co je masz w plecaczku, też bym chętnie skosumentował te narkotyki co Ty je masz, ale ja póki co nie zażywam żadnych narkotyków, nawet amfetaminki mojej ukochanej, za to se 200ml wiśniowej wypiję właśnie w tej chwilce cyk pyk Maniek
z fartem
  • Odpowiedz