Wpis z mikrobloga

  • 0
@G06DbT: @Tja88 Dziękuję za odpowiedzi, również podejrzewam że ktoś właśnie musi to zatwierdzić ręcznie. Oby szybko bo jutro rano mogą się wcześniejsze terminy na egzamin zwolnić i chciałbym miec mozliwość się zapisać
  • Odpowiedz
@Spofity: u mnie pani z recepcji to musiała po prostu kliknąć wiec pojawiło się to chwile po otwarciu punktu nauki jazdy, wiec jak u Ciebie otwierają pewnie około 10 w poniedziałek to około 11/12 powinno być. A co do terminów to polecam zapisać się nawet na późniejszy dzień ale na rano bo dzięki temu jeśli byś nie zdał to mógłbyś w kasie zapisać się na ten sam dzień kilka godzin
  • Odpowiedz
@Spofity: nikt nie musi tego zatwierdzać. Jak OSK to zwolni, to od razu jest dostępne do pobrania przez WORD. Co do zasady, nie instruktor, a kierownik OSK zwalnia PKK, więc może zrobią to w poniedziałek, a nie w weekend.
  • Odpowiedz
nikt nie musi tego zatwierdzać

kierownik OSK zwalnia PKK, więc może zrobią to w poniedziałek, a nie w weekend.


@Kaizen_: Piłeś – nie prowadź i nie pisz na mirko. Swego czasu odświeżałem tę stronę jak #!$%@?, więc wiem, że ktoś żywy musi to kliknąć.
  • Odpowiedz
@Tja88: pracuje w OSK. Jak umawiam kursanta, a pani z biura nie zwolni PKK, wystarczy, że do niej zadzwonię, żeby uwolniła PKK i po minucie od zwolnienia mogę już umawiać egzamin w WORD.
Może odświeżałeś jak trafiła się jakaś awaria i dlatego nie zadziałało od razu.
  • Odpowiedz
@Kaizen_: Ta, ale nowe terminy też się nie pojawiają automatycznie, tylko hurtem kolejnego dnia chwilę po 7 czy 8 rano, co sugeruje, że dodaje je ręcznie pracownik.
  • Odpowiedz
@Tja88: terminy dodaje egzaminator koordynujący, więc faktycznie pracownik.
A wcześniej pisaliśmy o aktualizacji PKK po zakończeniu kursu. Jedyny pracownik, który przy tym coś klika, to, jak pisałem wcześniej, kierownik OSK (ewentualnie ktoś przez niego upoważniony).
  • Odpowiedz
@Kaizen_: No to przecież od początku piszę OP-owi, że nie dzieje się to AUTOMATYCZNIE, tylko ktoś musi kliknąć. Co za różnica kto. Trzeba czekać i w weekend nie ma co tracić czasu na odświeżanie.
  • Odpowiedz