Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ej, tylko miesiąc za rasizm? Za napisanie prawdy o policji stołecznej o służbie tam, dostałam bana na 3 tygodnie, za napisanie prawdy, że ukraincy i ruskie, to jedna i ta sama mentalność, dostałam tydzień bana; w zeszłym roku latem dostałam bana za napisanie prawdy pod artykułem, że ukry na wakacje wracają do siebie jakby nigdy nic, i wprost zawarłam, że ukry to nie uchodźcy a tylko przyjeżdżają po socjal,za napisanie,
  • Odpowiedz
Podkreślałam dodatkowo, że nie ma statystyk mówiących, że czarnoskórzy popełniają więcej przestępstw


@WielkiNos: A ja podkreślam, że jednak takie oficjalne statystyki od FBI są(a ostatnie zmiany w ich statystykach wynikają tylko z jawnego fałszerstwa polegającego na rejestrowaniu czarnych jako białych).

wybierać między muzułmanami a żydami w tym ich konflikcie, to jak wybierać między dżumą a cholerą

@AnulkaS34d: Różnica jest taka, że przynajmniej dopóki nie mamy Palestyńczyków u siebie, popieranie ich
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: a niby skąd miałbym to wiedzieć? Ostatnio widzę coraz częściej tego typu obrazki generowane przez AI, to zapytałem, czy może sam maczasz w tym palce. Przecież nie trzeba być grafikiem.
  • Odpowiedz
  • 1
@blessed_by_swiezonka @JegoKrolewskaMosc eh wiedziałam, że o kimś zapomniałam. Powiadomienia mi szybko zniknęły i nie wszystkich ujęłam, ale dzięki chłopaki bardzo doceniam. To nie ostatni ban, więc następnym razem nie zapomnę o was (ʘʘ)

@MasaUpadlosciowa jak ja jestem baba z siurem to ty jesteś chłop bez.

@AnulkaS34d musisz być nagminnie wyzywana od konfiarzy i onuc. Ja się nie wypowiadam w sprawie ukrainy, tzn. staram się nie wypowiadać, bo kilka
  • Odpowiedz