Wpis z mikrobloga

  • 0
to jaki rozmiar ma mieć film na połowie ekranu?


@Spojler22: tak ze 3/4 ale to chyba bez znaczenia bo jak się da dzielić ekran na kilka wirtualnych to pewnie da się też ustawiać ich rozmiar,

Zależy jaki Windows. W 11 po prostu tworzysz nowy wirtualny pulpit.


@MrAndy: Zupełnie nie o to chodzi. Nie chcę przełączać się między pulpitami tylko mieć dwa jednocześnie na jednym monitorze.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: ja bym sprawdził okienko przegladarki powiększyć żeby wystawalo za ekran i ustawić w takiej pozycji zeby film zajmował całą część ekranu przeznaczoną na ogladanie, a na pozostałej części ekranu otworzyć okienko drugiego programu w którym chcesz pracować
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: Dwa jednocześnie na jednym monitorze to raczej ciężko będzie. A czemu nie wirtualny pulpit? Na jednym masz wideo na pełny ekran a na drugim jakąś inną aplikację.
  • Odpowiedz
  • 0
A czemu nie wirtualny pulpit? Na jednym masz wideo na pełny ekran a na drugim jakąś inną aplikację.


@MrAndy: Bo nie wyświetlają się jednocześnie. Pozbyłem się 2 monitorów na rzecz jednego większego żeby było mniej kabli i chcę go nadal używać tak jakbym miał 2.

ja bym sprawdził okienko przegladarki powiększyć żeby wystawalo za ekran i ustawić w takiej pozycji zeby film zajmował całą część ekranu przeznaczoną na ogladanie, a
  • Odpowiedz