Wpis z mikrobloga

NEO Scavenger z #humblebundle rzeczywiście niezły; za 3cim razem przeżyłem 4dni 22h i wykończył mnie brak wody, w tej gierce to tak jakbym umarł z przyczyn naturalnych

#gry
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jayfly: wydobywasz ze stawów. musisz znaleźć dowolny zbiornik wodny i go "scraftować". Dobrze jest potem przegotować wodę albo przebadać miernikiem bo można nabawić się infekcji
  • Odpowiedz
@Sienaq: właśnie w tych stawach podejrzanie nigdy wody nie było :) czyli wrzucam zbiornik/cały staw w crafta (choć dziwnie to brzmi) i wyrzuci wodę, dobrze rozumiem? mierniki utrafiłem nawet dwa, więc chyba duże prawdopodobieństwo znalezienia
  • Odpowiedz
@rudy103: z tego co pamiętam to w wersji beta były właśnie takie ograniczenia rozgrywki. We wcześniejszych wersjach gry też było z nimi lekkie przegięcie. Jeśli grasz w najnowszą wersję gry to nie ma ich tak dużo i zwykle wystarczy uciekać.

@jayfly: dropy w tej grze są bardzo losowe i jest całkiem dużo przedmiotów. Czasami mi się zdarza mieć po parę noktowizorów ale nieraz też umieram bo nie znalazłem
  • Odpowiedz
@rudy103: ja wpadłem na sposób z zacieraniem śladów i ukrywaniem (advanced) po przemieszczeniu za każdym razem, wilkowi raz po prostu uciekłem, a po zdobyciu dobrej broni i ekwipunku już przestałem się ukrywać i siałem małe zniszczenie, tylko ta woda mnie dobiła

@Sienaq: dzięki ! :)
  • Odpowiedz