Wpis z mikrobloga

ej bo albo mam jakieś zaćmienie, albo nie wiem co. Ukryłam wiersze w Excelu do samego końca arkusza i nie mogę ich odkryć xD Zaznaczenie wszystkiego i kliknięcie "odkryj" na numerach wierszy nie działa
#excel
Limonene - ej bo albo mam jakieś zaćmienie, albo nie wiem co. Ukryłam wiersze w Excel...

źródło: Capture

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
"ukryte" sa 1-501 Ale tak jak @krepak pisze - moze nie sa ukryte tylko zablokowalas wiersze od pierwszego. I tera pierwszy sie wyswietla czaly czas a reszta sie scroluje


@gorzki99: jezu ludzie xD ukryte są od 512 do samego dołu
  • Odpowiedz
  • 0
@krepak: chyba w każdy, ctrl+a, ten dyngs między A i 1, innego sposobu na zaznaczenie wszystkeigo nie znam. Wyłączałam filtrowanie, zamrażanie, nawet wyczyściłam cały arkusz dla testu i nic to nie dało. Sprawdzałam w pustych plikach i też nie umiem odkryć jeśli wiersze są ukryte "do samego dołu"
  • Odpowiedz
@Limonene: hmm ja zrobiłem test z ctrl a i po kliknięciu prawym na lewej kolumnie i wybraniu "odkryj" zadziałało. A spróbuj dwa razy kliknąć w ramkę pod tym 511
  • Odpowiedz
  • 0
@krepak: nie są, są ukryte. Tak jak mówię, na pustym dokumencie chowam i też nie mogę odkryć. Jak zakryję cały arkusz to też już nic nie odkryję
  • Odpowiedz
  • 0
@Trelik: hm, no to tu jest problem, bo jak klikam poniżej ostatniego widocznego wiersza to nie mam menu pod ppm. W kolumnach tak się da odkryć, w wierszach nie
  • Odpowiedz
@Limonene: a zmianę wysokości wiersza? Bo trochę to wygląda tak, jakbyś ustawiła dla części wierszy bardzo małą wysokość (np. 0,1) i dlatego nie odkrywało w standardowy sposób.

Sprawdź, po zaznaczeniu całości i zmianie wysokości wiersza z wstążki, czy ruszy.
EiderSeek - @Limonene: a zmianę wysokości wiersza? Bo trochę to wygląda tak, jakbyś u...

źródło: ...jpg

Pobierz
  • Odpowiedz