Wpis z mikrobloga

  • 1
@Cotamoski120: podziękować tylko mojej pier dolonej matce że miała 3 partnerów pijaków i sama czasem awanturowała się. Teraz ma synalka spierdoksa z nerwicą lękową,ocd,syndromem dda I zaburzeniami osobowości.
  • Odpowiedz
@Alvarez17: zależy jak silna nerwica, z ciężką natręctw to się w sumie nawet nie dasz rady skupić na tym co masz robić, bo zamiast tego będziesz myśleć o tym że buty masz za luźno zawiązane czy jakieś inne bezsensowne rzeczy, ale z łagodniejszą da się, mi złagodniała z czasem bo kiedyś to się żyć nie dało
  • Odpowiedz
  • 3
@Alucard454: ja mam silną natręctw myślową j lękową z objawami somatycznymi typu pobudzenie, nerwowa gadatliwosc, drżenie rąk, płytki oddech i napinanie mięśni we wszystkim ciele co uniemożliwia mi swobodną sprawność manualną
  • Odpowiedz
podziękować tylko mojej pier dolonej matce że miała 3 partnerów pijaków i sama czasem awanturowała się. Teraz ma synalka spierdoksa z nerwicą lękową,ocd,syndromem dda I zaburzeniami osobowości.


@Alvarez17: trza l4 neetować i witaminy brać z nadzieją na lepsze jutro...
  • Odpowiedz
ja mam silną natręctw myślową j lękową z objawami somatycznymi typu pobudzenie, nerwowa gadatliwosc, drżenie rąk, płytki oddech i napinanie mięśni we wszystkim ciele co uniemożliwia mi swobodną sprawność manualną


@Alvarez17: mam bardzo podobne, ujowe czucie mięśniowe a do tego napięcia w całym ciele losowe jak ide i cokolwiek robie, znam ten ból... somatyczne tez mam i natręctwa itd ogolnie wiekszosc rzeczy co napisales dlatego rozumiem to w pełni
  • Odpowiedz
dla ojczyma to jestem leniwiec XDDD, jeszcze on jest jednym z autorów moich zaburzeń psychicznych a boomer z niego taki że ja pier dole


@Alvarez17: nie mowiles mu o swoich problemach jakie masz przez niego?
  • Odpowiedz
  • 0
@Cotamoski120: ja jeszcze zaluje ze tak mam z tego powodu że cała młodość mi praktycznie przeminęła na egzystowaniu w swoim spier doleniu, po braniu ssr jak patrzyłem lekką poprawę to poszukałem sobie pracy ale głównie to zniosło to Pobudzenie w ciele reszta jest dalej Praktycznie taka sama z moimi wyjątkami najgorzej jest jak mi się te mięśnie napinają przez to drżą ręce i praktycznie nie jestem w stanie nic zrobić na
  • Odpowiedz
  • 0
@Cotamoski120: jego argument to to że tylko trochę dołożył od siebie a większość rzeczy zrobił poprzedni partner i mój ojciec XDDD, tylko że się wyrównuje bo on jest najdłużej
  • Odpowiedz
@Alvarez17: ja sporo lat chodzilem pospinany na brzuchu, napinalem bebech az pospinalem tułów po jednej stronie bylem grubszy i przyklejony do tej storny, rotowalo mi to strone przeciwną, tak wyuczyło się moje ciało napinać i napinałem non stop praktycznie, nawet przez sen sie budzlem ponapinany w tym miejscu, a to wszystko z tego powodu ze przez autystyczny mózg, rozjechany uklad nerwowy, większość mięśni nie potrafi się napinać jak powinny i rozkurczać,
  • Odpowiedz
jego argument to to że tylko trochę dołożył od siebie a większość rzeczy zrobił poprzedni partner i mój ojciec XDDD, tylko że się wyrównuje bo on jest najdłużej


@Alvarez17: jakoś mnie to nie dziwi, większość ludzi właśnie tak umywa ręce od różnych rzeczy, takze rozumiem
  • Odpowiedz
  • 1
@Cotamoski120: nie wiem czy tam dalbym radę z takimi pospinanymi rękami, bo u mnie spięcie rąk nie zależy od tego ile ludzi , a od tego jak bardzo się nasila, ustępuje dopiero bo mocniejszym zmęczeniu trochę
  • Odpowiedz