Wpis z mikrobloga

Po zdradzie Szmidta powinna teraz rozpętać się w Polsce nagonka na pisowców jak kiedy w USA rozpętała nagonka na komunistów. Każdy kto jakkolwiek byłby kojarzony z pisem powinien stracić pracę w urzędach, państwowych spółkach i mieć problemy ze znalezieniem pracy w Polsce w ogóle. Na początek.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
@TwojHimars ja nie dzielę społeczeństwa, widzę że nie dzieje się nic co w jakikolwiek sposób by ten kraj pchało do przodu a wręcz przeciwnie, a wystąpienie żeby jeden z drugim głupkiem się cieszył bo: looo ale im powiedział, wiedząc że sam Hyży ruj się z Putinem poklepywał po pleckach jest co najmniej śmieszne jak nie tragiczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_robak: Co z tego, że się poklepywał? Polityka to nie kółko wzajemnej adoracji. Trzeba dogadywać się z innymi politykami, nawet takimi których się nie lubi. Z diabłem samym czasem. Za to mają płacone.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_robak: Jak nie widzisz różnicy między oficjalnymi spotkaniami dyplomatycznymi przywódców dwóch krajów a ucieczkę z kwitami zdrajcy pod azyl obecnie wrogiego mocarstwa to faktycznie nie ma jak dyskutować xD
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza wtf? Ja? Gdzie ja neguje PiS, neguje bierność hyzego ruja odnośnie kraju i zajmowanie społeczeństwa (w głównej mierze idiotów i debili do których to trafia) aferkami nic nie znaczącymi dla osoby która interesuje żeby kraj szedł do przodu a nie wypierdziane afery
  • Odpowiedz
  • 0
@BombaskaEskadraLotnicza: Tuż za wschodnią granicą masz przykład Łukaszenki, który doszedł do władzy wygrywając w demokratycznych wyborach. Gdyby więcej osób wyrażało oburzenie jego działaniami w pierwszych latach po przejęciu władzy to być może nie podporządkowałby sobie tak kraju. Dziwne, że nie widzisz analogii.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Ghostyk: putas atakuje słabe kraje - skorumpowane, skłócone wewnętrznie i zewnętrznie, bez sojuszy lub ze słabymi sojuszami, z rozwaloną demokracją, 3-podziałem władzy, rozkradzionym i obsadzonym ruskimi agentami - wypisz wymaluj państwo piss
  • Odpowiedz