Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Latała taka teoria, że MotoMoto będzie w finale z Emi. Tylko ja ich tutaj absolutnie nie widzę, jeszcze myślałem wcześniej, że będzie miał znów zjazd i Ada odpadnie i gość z braku laku połączy się z tą Emi, ale teraz chyba też to nie wchodzi w grę od kiedy on i Ada zostali dołączeni już do tygodnia finałowego. W tygodniu finałowym odpadają już pary, a nie pojedyncze osoby, więc jak Ady miałoby nie być, a MotoMoto zostać?
Reżyserka powtarza schemat z poprzedniego sezonu, gdzie głównego złego dowożą do finału bo robi kontent, ale w finale przegrywa, żeby ktoś milszy wygrał i wszyscy byli zadowoleni.
Może taka teoria, że plotka została przekręcona i MotoMoto w finale nie będzie z Emi w parze, tylko z Emi naprzeciwko niej, w sensie, że ona z kimś będzie w drugiej finałowej parze.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbis: może tak być. Powiedzmy, że Sraga ze Srędrzejem przegrywają coś i nie ma ich w finale. Finałowa czwórka to Ada i Bartek oraz Emi i Oskar. I teraz - kto wygrywa? ;) Kto za kim stanie?
AB - Jędrek, Michał, Janek, Kacper... i Aga?
EO - Olka, Nati
#hotelparadise
  • Odpowiedz
@Qbis: a ja właśnie coraz bardziej to widzę - może żeby uratować dupę plemnikowi i na mocy paktu motylka się zamienią - plemnik pójdzie do Ady, a MotoMoto do Emi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
@MajaF1: Aga i Jędrek to niby pewniaczki, ale ile to razy bywało, że pewniaczki tuż przed odpadały. Ja bym się mega ucieszył jakby Oskar i Emi byli drugą parą finałową. O ile Emi nie pęknie i wybierze jego a nie Janka, z Cinkciarzem nie ma szans na finał...
Co do wyborów to jeśli tradycyjnie pojawią się wszyscy poprzedni uczestnicy to większość wybierze EO. Czy raczej sprzeciwi się Bartkowi.
  • Odpowiedz
@leemealitie: @Halina_123 ja też nie wiem skąd te ich gadki o bezpiecznym przeparowaniu. Cinkciarzowi się chyba coś uroiło, a reszta, żeby nie wdawać się w dyskusje i zachować bezpieczny dystans to nie wyprowadzili go z błędu. Tak samo jak Emi powiedziała, że go wybierze gdy ustalali do kogo motylek ma trafić. Na zasadzie, tak tak, wybiore ale już zmieńmy temat. Myślę, że to RR jak zwykle jak każe ostatnie
  • Odpowiedz
@Qbis końcówka odcinka z wczorajszego Playera wygląda jakby miało się coś odjaniepawlic i moto będzie ratował Janka, ale w liście było powiedziane, że para z motylem nie bierze udziału w rajskim. W którym sezonie ktoś też nie brał udziału w rajskim i stał po prostu z boku, czy teraz też tak będzie? No chyba tak. Z resztą w tym sezonie na jednym z rajskich Michał miał żelazna parę z Olą i
  • Odpowiedz
@Qbis: zapomniałam o pozostałych. Domi to team Oskar.
Antek - team Bartek.
Całuśnik od Domi - Bartek.
Ta od Michała - zna tylko Bartka.
Ukrainka - nie wiem.
Ktoś jeszcze był?
Aaaa, ten chudy wysoki! On też nie zna nowych.
  • Odpowiedz
@Qbis natomiast co do teorii że moto i ada a po drugiej stronie emi i oskar nie jest wykuczone, ale to zależy w jakij konfiguracji odpadną 2 pary przed uber pandora. Jeśli na uber pandorze zostanie olka x kacper, bartek x ada I emi x ktoś to wydaje mi się że Olka leci. Wielu osobom zalazła za skórę, nie widać żeby oni tez jakieś relacje mieli z posostami zażyłe. Natomiast jeśli
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@alenajpierwkawa: Tak jak mówisz, Olka zbyt wielu osobom zaszła za skórę i jak trzeba będzie wprost kogoś wywalić to poleci. Michał i Natalia to wszyscy wiedzą, że to tylko znajomi i nie będą mieli oporów ich wywalić z tekstem "prawdziwą parą nie jesteście".
Jeżeli Emi będzie z Jankiem bo jego wybierze/Oskar się podda to też szybko polecą.
Ada i Jędrzej to nie wiem co by się musiało stać, ale nie
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: natomiast ja bym chciała, by Oskar chcąc się odpulić pójdzie do Śledzia a ta wybierze jego a nie Kangurka. Wytłumaczy to tak, że Kangurek super fajnie jednak to do Dratewki coś jednak poczuła a to program o miłości więc idzie za głosem serca i wybiera Dratewkę, bo z nim ma chemię ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem wiem, rajskie pewnie będzie nudne jak owsianka na śniadanie,
  • Odpowiedz
@Qbis: mi się wydaje, że Emi to nawet do uberpandory nie dotrwa, bo 7 lutego wrzuciła na swoje konto na insta zdjęcie z busa hotelowego, widać też jakieś fragmenty innych uczestników, ale kreacja raczej nie na finał
  • Odpowiedz
@Qbis: może tak być, że mimo wszelkich przymileń Aga czy Jędrek poszliby przeciw Bartkowi. Ale ona tak w niego zapatrzona ;))) zobaczymy, nie gdybam już :)
  • Odpowiedz