Wpis z mikrobloga

Zmarnowałem dziś ze 3h czytając komentarze i próbując zrozumieć ocb z tymi memami że dziewczyny wolą spotkać w lesie niedźwiedzia niż jakiegoś faceta ale nie zrozumiałem. Wyglada mi to na jakieś forsowanie swoich nieleczonych fobii
pywc - Zmarnowałem dziś ze 3h czytając komentarze i próbując zrozumieć ocb z tymi mem...

źródło: qKHPja

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pywc: zrobili jakieś lewacko-feminazistowskie badania, że niby większość kobiet woli spotkać w lesie niedźwiedzia niż mężczyznę i teraz ta głupota jest promowana słabymi memami
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@NieDlaWykopka: tyle to wiem ale jak próbowałem z komentarzy dowiedzieć się czemu tak wybierają to czytałem tylko odpowiedzi typu 'skoro nie rozumiesz to jesteś częścią problemu', 'haha jaki ból dupy', albo coś w stylu 'powinieneś wziąć odpowiedzialność za moje fobie'. No i często przewijały się błędne interpretacje statystyk (niedźwiedzie rzadziej zabijają ludzi niż inni ludzie - no shit xd)
  • Odpowiedz
@pywc: co za podłe baby xD to po prostu jest paranoja, mizoandria, syndrom oblężonej twierdzy, że biedne kobietki są totalnie uciśnione przez tych podłych mężczyzn, którzy tylko czekają, żeby móc je jeszcze bardziej skrzywdzić. Sporo z tych komentarzy pewnie wykupione, ale pełno bab to łyka i powiela jako pożyteczne idiotki.
  • Odpowiedz