Wpis z mikrobloga

@kidi1: A co ci zrobił z ciekawości? Nawet tag założyłeś ;D To już od razu mogę ci powiedzieć,że mnie też na czarno możesz wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 2
@Vegasik69: Shitposting to wrzucanie tekstów dla zwrócenia na siebie uwagi bez tagów. Nie mam zamiaru czarnolistowac całego wykopu tylko przygłupów, którzy potrzebują atencji i wstawiają posty z dupy o tym, że chce im się kupę albo spierdzieli się i śmierdzi. Takiego śmietnika tu nie chcemy. Tagujesz, wiec się nie zaliczasz do tego zacnego grona shitposterów.
  • Odpowiedz
@kidi1:

Tagujesz, wiec się nie zaliczasz do tego zacnego grona shitposterów.


@kidi1: No taguje,staram się po to to jest.Choć rozumię poniekąd ideę nietagowania,imho chodzi o to,że te wpisy po prostu gdzieś się tracą i są tak na prawdę trudne do odnalezienia.Okej.

Nie mam zamiaru czarnolistowac całego wykopu tylko przygłupów, którzy potrzebują atencji i wstawiają posty z dupy o tym, że chce im się kupę albo spierdzieli się i śmierdzi


@
  • Odpowiedz
  • 0
@krepak: No w sumie to nie zaliczasz się do szanownego grona shitposterów bo tagujesz wpisy, ale jak tak prosisz to dodam Cię nabczarnolisto. Dla mnie to nawet lepiej.
  • Odpowiedz