Wpis z mikrobloga

Rząd Tuska cały czas zachowuje się jakby był w opozycji. Kiedy oni się sprofesjonalizują? Minęło prawie pół roku i nadal nie ma nawet rzecznika rządu. Cała komunikacja opiera się na konferencjach Tuska, które odbywają się raz na jakiś czas. Jest totalny chaos i ludzie są totalnie pogubieni w wielu kwestiach.

Teraz dodatkowo bajzel w ministerstwach (przepełnionych zresztą). TVP oddana (nie wiem, czy celowo) ludziom Lewicy. Poza tym: czy oni w ogóle robią jakiekolwiek badania społeczne czy wszystko opiera się na „czutce” Tuska? Na razie niestety wygląda to nieprofesjonalnie. Myślę, że Tusk gra totalnie na siebie…

KO ma wielu wartościowych ludzi w zanadrzu (znacznie więcej niż PiS), ale co z tego, skoro się ich nie wykorzystuje…

#polityka #sejm #4konserwy #neuropa
  • 3
  • Odpowiedz
Cała komunikacja opiera się na konferencjach Tuska


@Gours: Zapomniałeś jeszcze o tym, że jak ktokolwiek inny zabiera głos to potem się okazuje, że ludzie z tego samego ministerstwa mówią zupełnie co innego zależnie kogo zapytają media xD

Idą wybory, zaczyna się ciąganie kocyka w swoją stronę i mam wrażenie, że Donek jest skupiony tylko na tym by zrealizować program "PO-bis" - po to mu PSL w TD i Biedroniowcy w Lewicy.
  • Odpowiedz