Wpis z mikrobloga

  • 0
@G06DbT: Ja mam od 15 lat prawko na moto ale kupiłem se dla przypomnienia 125 cm3 parę lat temu i raz jeździłem a raz nie i przydałby się większy ¯\(ツ)/¯

Kup se pośmigasz i zobaczysz, najlepiej coś wygodnego ala romet k125 albo jakiś pseudo turystyk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: Mało to pali w cholerę, tankuję za 100 zł maks 150 zł a śmigam 500 km na baku XD
Ok. 2-3 l, chciałem 500 cm3 ale kupię se 250 cm3 styknie. Moc x2 a spalanie ponoć 3 l. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do 125 cm3, do miasta spoko i po wiochach ale główne drogi to bym się nie pchał bo każdy będzie Cię wyprzedzał a
  • Odpowiedz
@Zwierz33: ja to myślałem nad junakiem m12 vintage, bo podoba mi się taki styl.

A dlaczego 125? Bo nie wiem czy mi się to spodoba, i czy to jest dla mnie, bo np samochodem, pomimo tego, że robię duzo km, to nie lubię jeździć.
G06DbT - @Zwierz33: ja to myślałem nad junakiem m12 vintage, bo podoba mi się taki st...

źródło: 1000007712

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: Ja za łepka to potrafiłem na motorku od rana do wieczora jeździć, tylko do domu coś zjeść i zatankować od czasu do czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale na moto jak się wsiada to 100 km minimum a nawet 200-300 w dzień koło komina ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: ja 100 dziennie robię autem, ale nigdy w sumie nie lubiłem jeździć. A jeżdżę, bo konieczność.

Jak miałem do kołchozu 1,5 km to chodziłem spacerkiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: Motorkiem to jak na rowerku trochę, tylko że, pedałować nie trzeba ( )
Jak kupisz pooglądaj sb. filmiki na youtube o technice jazdy bo tam w zakręty inaczej niż autem, to samo hamowanie, poćwicz hamowanie awaryjne. nawyki takie jak trzymanie dwóch palców zawsze na sprzęgle i na hamulcu. Przeciwskręty bo świetna sprawa czy balansowanie ciałem. Krótko mówiąc kierownica jest prosto nic nie kręcisz jak rowerem
Zwierz33 - @G06DbT: Motorkiem to jak na rowerku trochę, tylko że, pedałować nie trzeb...
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: To jak kasa nie jest problemem kupuj nawet jutro. Pooglądaj jak dobrać kask bo to ważne, kask musi być spasowany mocno i mieć certyfikaty, nic żadnego gówna z Chin itd... Strój swoją drogą a można taki co wygląda jak zwykłe ubrania i kurtka skurzana plus niby zwykłe buty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: no właśnie u mnie nie ma takich chop siup decyzji, bo kasa nie jest problemem, ale jak ma to stać pod blokiem i niszczeć, to trochę szkoda. A garażu nie mam żeby to trzymać w nim.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: Jak masz kasę to kupuj bo życie jest jedno a dużo do nauki na moto. Nawet jak raz na miesiąc pojeździsz to warto.
Ja mało śmigam ale fajnie nawet raz na miesiąc, jakbym kupił większy to samo bo jeszcze rower i spierdotripy plus inne życiowe pierdoły. Gdyby nie to że, chcę większego i bardziej turystyka to bym nawet nie sprzedawał bo wszystko cacy z motorkiem ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT:

A garażu nie mam żeby to trzymać w nim.


Chyba że, tak bo ja mam garaż ¯\(ツ)/¯
U mnie było tak że, kolega chciał kupić mówi dawaj i tak z dnia na dzień zamówiłem, przywieźli busem pod dom, na podwórku jeszcze folie ściągali itd... XD Kolega pojeździł z dwa sezony i sprzedał a mój został ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@G06DbT: W bloku trochę przewalone, trzeba by garaż wykupić bo tak na chodniku moto w zimie to mi się nie widzi []
Mi to nawet w lato szkoda by było trzymać w nocy na dworze XD
  • Odpowiedz