Wpis z mikrobloga

Allegro zawiesiło mi konto za dyskusję, faktycznie moja wina więc sprawę rozwiązałem. Piszę więc do szanownego suppportu czy mogą odblokować (pomijam, że aby uzyskać odpowiedź mailową musiałem czekać cały boży dzień...) A tu dostaje info że owszem powód blokady został rozwiązany... ale mam drugą niewyjaśnioną dyskusję!

co-#!$%@?.png więc patrzę w panel i faktycznie, dyskusja sprzed roku (!!) która też została rozwiązana ale kupujący jej tak nie oznaczył. Nie ma z nim kontaktu, może wpadł pod samochód albo przenieśli go na inną parafię. #!$%@? go wie. No ale nie wiem co teraz zrobić ¯\(ツ)/¯ Mam czekać 14 dni aż Allegro automatycznie zamknie? Gość z supportu nie zamierza nic odblokowywać dopóki "nie rozwiąże Pan dyskusji z kupującym". Głupiej karmy dla psa nie zamówię bo funkcję kupowania też mi blokują xD

#allegro #zakupy #internet #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion
Po 30 dniach dyskusja automatycznie oznaczy się jako zamknięta i rozwiązana, chyba że kupujący oznaczy ją jako nierozwiązaną.
  • Odpowiedz
@L3gion: nieoznaczona przez kupującego Dyskusja może pozostać otwarta przez 30 dni, zanim automatycznie oznaczymy ją jako rozwiązaną. Zachęcamy do opisania sprawy w korespondencji mailowej i wskazania sposobu, w jaki Dyskusja została przez Ciebie rozwiązana.
  • Odpowiedz