Wpis z mikrobloga

Ci bandyci w filmach to sa jacys niedorozwinieci, maja glownego bohatera na muszce i musza oppwiadac o zyciu 3 pokolenia wstecz zamiast zabic frajera na miejscu.
Albo jak robia bombe to po jakiego grzyba podlaczaja pod nia zegar ledowy? Po co inni ludzie maja wiedziec ile zostalo do wybuchu? Przeciez jak wiesz jak ja zbudowales to wiesz za ile wybucjnie, nie ulatwiaj innym debilu.
#film #filmnawieczor #kino
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@eugeniusz_geniusz: @kiszczak No ja wiem, ze film to rozrywka, ale niech to ma jakis sens.
Wlasnie fantasy rozumiem, bo fantasy wszystko jest wymyslone to przeciez nie bede sie doszukiwal logiki w rekawicy wladajacej swiatem albo podrozach w czasie, no ale film akcji... mogliby sie postarac o realnosc.
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko Ale wtedy film akcji nie byłby już filmem akcji. Bójka trwałaby ułamek sekundy, bo zwykle jak ktoś np. dostanie prętem w głowę to upada, a nie walczy dalej. Strzelaniny byłyby krótkie, bo nikt nie nosi przy sobie dodatkowej amunicji w postaci setek sztuk, główni bohaterowie po jednej akcji, albo do grobu, albo długoletnia rekonwalescencja... Tak by było realistycznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz