Wpis z mikrobloga

Konfiarze szczęśliwi, bo chłop z ich partii wygrał prezydenckie w #belchatow

Problem w tym, że ów prezydent jest za pomaganiem Ukrainie, nienawidzi kacapów.
Trochę to nie pasuje do narracji #konfederacja
Jestem ciekaw, czy on zna poglądy partii i wie, że pewien poseł z bródką, który mówił o żydowkskich bunkrach w CPK, jest też przeciw pomocy Ukraińcom, jak i zrobił akcję "Stop ukrainizacji Polski".
Ten pan z bródką to Grzegorz Braun, który Szumowskiego nazwał zbrodniarzem, a na pytanie, czy Putina tak samo nazwie, to powiedział, że jest za wcześnie, gdzie w tym czasi gineli cywile na Ukrainie:)

#polityka #sejm #wybory #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
d4wid - Konfiarze szczęśliwi, bo chłop z ich partii wygrał prezydenckie w #belchatow
...

źródło: konfiarski prezydent

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@d4wid: Pewnie dlatego, że to narodowiec powiązany z ONR. Aby dopełnić #!$%@? to nie startował jako konfiarz tylko pod własnym szyldem xD daje mu rok, a potem zostanie lewakiem' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
Pewnie dlatego, że to narodowiec powiązany z ONR.


@Jariii: to by wtedy pasowało, start z podobnej partii, lecz inne poglądy dotyczące tolerowania kacapostwa.
Oby szybciutko wyruchał konfiarzy
  • Odpowiedz
@d4wid: Mnie tam kręciła ta Klaudia co startowała w Łodzi, nie znam jej kompetencji, ale przypominała mi nauczycielkę angielskiego w zawodówce dla gości co będą krzywo lakierować audi a4 z 2000 roku itd. co chciałaby, aby mówili pięknie językiem Szekspira, a oni dalej łapali tylko słownictwo z CS. Dzisiaj to pisałem, że z panią Biejat sprawdziłbym wytrzymałość materacy dostępnych w szwedzkim sklepie na I, to z panią Klaudią też, bo ja
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Mnie tam kręciła ta Klaudia co startowała w Łodzi, nie znam jej kompetencji, ale przypominała mi nauczycielkę angielskiego w zawodówce dla gości co będą krzywo lakierować audi a4 z 2000 roku itd. co chciałaby, aby mówili pięknie językiem Szekspira, a oni dalej łapali tylko słownictwo z CS. Dzisiaj to pisałem, że z panią Biejat sprawdziłbym wytrzymałość materacy dostępnych w szwedzkim sklepie na I, to z panią Klaudią też, bo ja
  • Odpowiedz