Wpis z mikrobloga

@Jariii: tak jakby prawa przeciętnego mirka uwarunkowywała dominacja i socjal. Nawet zaganianie na badanie prostaty można zaliczyć do dbania o prawa mężczyzn czy pilnowania zasad BHP na zakładzie. Janusz to ruchacz a Konfa to zbieranina białorycerzy co wysłaliby swoich wojaków na front z mordą czemu jej nie przywalisz za brak obiadu i piwerka z Orlenu. To już potężny duńczyk lepiej zadbałby o chłopów.....
  • Odpowiedz
@Jariii: Bo prawa równościowe mężczyzn to jest lewica, tylko nasze nieudane lewaki tego nie dostrzegają. Dlatego rozwaliły mnie wykopki, które podjarały się tym, że Korwin wspomniał coś o prawach mężczyzn na debacie. On rozumie to jako obrona patriarchatu przed zmianami. Nie poprze powoływania kobiet do wojska, nie będzie za walką z depresją i alkoholizmem. Popierać za to będzie toksyczną męskość, bo facet ma być facet, a nie pipa. Gość mówi to
  • Odpowiedz
@Jariii: @Skorvez_957_ @Lord_Apatii_i_Depresji @zachariasz-grundbaum eh dopiero teraz patrzę co z niego za obrzydliwa kreatura. Już chyba minie 10 lat odkąd oderwałem się od prawactwa/wiary/kościoła/konserwatyzmu

Niestety szkoda, że ten kon-lib sprzed lat okazał się jakąś ułudą, kłamstwem i czymś nierealnym do pogodzenia. Jak zaczynałem kucać to wartości wolności jednostki były na pierwszym miejscu, ale jak zaczęli uderzać w narodowe, katolskie tony, jak zobaczyłem, że sprawy osób lgbt to dla nich problem, a
  • Odpowiedz
@smallboobslover: konlib a libkon to dwie różne rzeczy podobne ale nie takie same. Korwinowi było bliżej do kon niż lib a w zasadzie do slynnego anglosaskiego kapitalizmu kiedy związków zawodowych nie było. Doceniam JKM za to że zaszczepił w młodych interesowanie się polityką. Korwin zrobił wiele by liberalizm czy też libertarianizm kojarzył się z kanapowymi wysrywami dziadzi i gadaniu o obniżeniu wieku zgody. Dla mnie liberalizm to przeciwieństwo zamordyzmu, świeckie państwo
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: no faktycznie ruch korwina w jakąś motywacje młodych do pochylenia się nad zgłębianiem wiedzy politycznej, działalniem, organizowaniu struktur. Jakiejś motywacji i jej polepszania. Ale praktycznie później widziałęm coraz większy odstęp - on pozostał w miejscu lub nawet się cofnął, gdzie ja i mnóstwo osób podobnych do mnie - zrobiło duży progres. Niestety konserwatyzm postrzegłem 10 lat temu jako zamknięte, sztywne ramy.

Niestety pis i konfa, ruch narodowy skutecznie wyleczył mnie
  • Odpowiedz