Wpis z mikrobloga

siemka jestem dość początkujący w fma bo przegrałem kilkanascie godzin, ogólnie ogarniam całe menu wiem która funkcja co robi i sobie gram nawet wygrywam Augsburgiem w bundeslidze i zajmuje top 5 ale moje myśli zajmuje strategia na grę. Zalozmy ze mam dwóch "gwiazdowch" mlodych zawodnikow z potencjalem na 4 gwiazdki u23 i kosztuja juz 40/50 milionow, sa zawodnikami pierwszego skladu. Warto ich sprzedac i doładować budżet transferowy aby potem kupić jeszcze więcej lepszych zawodników z potencjałem?
Wiem, że w prawdziwym życiu wiele drużyn tak robi, ale z drugiej strony boje się, że jak ich sprzedam to mój system gry się zawali i przegram wszystkie kolejne gry.

#footballmanager
  • 4
  • Odpowiedz
@WvKd12: Ile mają lat? Mogą się jeszcze rozwinąć?

Jak już się tak boisz, to sprzedaj tylko jednego, a kasę przeznacz na jakieś Wonderkidy z Brazylii.
  • Odpowiedz
  • 0
@saviola7: 23 i potencjał na ponad 1,5 gwiazdki upgradu.
sprzedałem bo znalazlem jakiegoś talenciaka co ma 19 lat i na poziomie bundesligi juz 4,5 skilla. mega transfer i tani w dodatku oby dobrze slużył
  • Odpowiedz
  • 0
generalnie gram w starszego fma jeszcze z gikiewiczem na bramce i to tragedia co on wpuszcza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
skąd moge wiedzieć jakimi atrybutami się kierować? np. gram gegenpress to szukam po teamwork i staminie ale nie wiem czy robie dobrze. najgorzej mi sie gra zawodnikami ktorzy sa samolubni i maja <7 wspolpracy
  • Odpowiedz