Wpis z mikrobloga

#wojna a ja tam bym sie cieszył z tej pomocy gdyby nie to, że połowę z tego hajsu dla #ukraina zabiorą sobie oligarchowie żeby napchać kieszenie xD nie dziwie sie ze społeczeństwo amerykańskie jest wściekłe, skoro z ich podatków sponsorowane są grube ryby (które pewnie nawet nie siedzą na ukrainie), a biedni cywile są zabijani przez żołnierzy w tym konflikcie. #rosja
3x32 - #wojna a ja tam bym sie cieszył z tej pomocy gdyby nie to, że połowę z tego ha...

źródło: temp_file7853210202039868635

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@3x32: nie zdziw się, jak ci usuną post, ja od tygodnia czekam, aż mi moderacja odpowie, czy odpowiednie jest wytykanie korupcji na Ukrainie.
  • Odpowiedz
@3x32: Mówisz że gownojady myślą że USA przeleje im ten hajs? A jak przekażą sprzęt to nie ma tam audytorów którzy oceniają sposób jego użycia?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Grooveer nadal jest to kilka milionów podatników z USA przekazanych na kraj trzeciego świata, bez wyraźnego powodu xD pewnie 1 na 10 Amerykanów potrafiłoby w ogóle pokazać gdzie jest ukraina
  • Odpowiedz
raczej kilka milionów


@Grooveer: o kilka milionów za dużo.

Ludzie z całego świata robią zrzutki na ukrów, a oni #!$%@?ą ten hajs. No spoko, dajmy im znowu, bo przecież tego nie rozkradną, prawda?
  • Odpowiedz
a ja tam bym sie cieszył z tej pomocy gdyby nie to, że połowę z tego hajsu dla #ukraina zabiorą sobie oligarchowie żeby napchać kieszenie xD


@3x32: to się ciesz, bo te pakiet to sprzęt wojskowy i amunicja, a nie pieniądze. Tego nikt nie odważy się opchnąć na boku.

A poza tym to takie wpisy nie są żadnym zaskoczeniem. Zawsze gdy ruscy znajdują się w nieco głębszej dupie, odpalają się tacy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@missioncritical tak, z pewnością nikt sie nie odważy - w najbliższych latach ten sprzęt bedzie widziany u watażków w afryce i pewnie na bliskim wschodzie
  • Odpowiedz
  • 2
@Grooveer niestety taka prawda, że duża część pomocy nakradli. Teraz Amerykanie mają tego pilnować, ale no i tak pewnie część pójdzie bokiem
  • Odpowiedz
@3x32: W sensie co proponujesz. Gdybyś coś konkretnego o korupcji pisał ok.
Ale z twojego wpisu jedyne co wynika że lepiej jakby tej pomocy nie było to by i korupcji nie było.
A to już kacapska logika.
Gdyby historia twoich wpisów pokazała że chociaż wspierasz Ukrainę to by było git. Ale ona pokazuje że nie lubisz Ukrainy więc dlaczego miałaby cię ta korupcja tak boleć?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@masz_fajne_donice nie lubię żadnej ze stron tej wojny, po prostu dla mnie to absurd że ameryka wysyła miliardy na wojne na ukrainie. Tyle samo sensu miałoby, gdyby Polska wysyłała miliardy pomocy wojskowej na wojne między Argentyną a Chile
  • Odpowiedz