Wpis z mikrobloga

@Wielki_Szu_internetow na to wyglada.Ja zacząłem oglądać klapka i resztę właśnie przez wykop.Bez wykopu nawet nie wiedział bym ze istnieją.Czyli wychodzi na to ze głównie hejterzy przyczyniają się do promocji kambodżańskich kanałów YT.Coś tam zobaczą coś sobie dopowiedzą i tak się to kreci.Nie uważam ze oglądanie to coś złego i sam oglądam ale hejt 24/7 to już jakieś niezłe zaburzenie.Moim zdaniem każdy kto hejtuje np.klapka ma po prostu gorsze życie od niego.Każda osoba
@lskx: Ziomek, nie wrzucaj mnie do jednego wora z Khmerem, bo uwłacza to mojej godności. Ja nie jestem twoim wrogiem. Ja o Tobie nigdy nie napisałem, bo nic dla mnie nie znaczysz.
Pozwól, że Ci wytłumaczę: Ja i inni goście na tym tagu dziwią się, że tracicie swój czas na hejty. To nie multikonta Prezesa czy Klapka, to są normalni ludzie, którzy dziwią się, że tracicie swój czas na takie gównowpisy.
Ziomek, nie wrzucaj mnie do jednego wora z Khmerem, bo uwłacza to mojej godności. Ja nie jestem twoim wrogiem. Ja o Tobie nigdy nie napisałem, bo nic dla mnie nie znaczysz.

Pozwól, że Ci wytłumaczę: Ja i inni goście na tym tagu dziwią się, że tracicie swój czas na hejty. To nie multikonta Prezesa czy Klapka, to są normalni ludzie, którzy dziwią się, że tracicie swój czas na takie gównowpisy.

Żyj długo