Wpis z mikrobloga

Dziś większość dnia kręciłem się w kółko po mieszkaniu w czarnej koszuli. Wyciągnąłem ją w szuflady i ubrałem zupełnie intuicyjnie (podświadomie? czułem, że będzie odpowiednia). Wczoraj zachowywałem się babsko (w sumie przez część dzisiejszego dnia też) i miałem bardziej delikatną koszuleczkę ;d I znów - to nie gender fluid. A sprowokowana aktorska kreacja na potrzeby wybudowania w ludziach empatii do mojej osoby, abym mógł sam sobie pomóc. I ktoś tu chce powiedzieć, że kobiety nie grają na easy mode?


#anime #randomanimeshit #shirakamifubuki #kurokamifubuki #virtualyoutuber #hololive #kitsunemimi #redeyesalert src: twitter | pixiv
tamagotchi - Dziś większość dnia kręciłem się w kółko po mieszkaniu w czarnej koszuli...

źródło: 114891846_p0

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@M0sieznaSpre-eyna brzmi jak Podsiadło :d Feel? Słabo znam polskie piosenki. Przez wiele lat forsowałem unikanie ich. Bo chciałem wyrwać się z polskiej mentalności. Ale to nie tu był problem. Już nie mam takiej potrzeby. Dziwię się jak zaczyna mi być dobrze w moim własnym kraju.
  • Odpowiedz
@tamagotchi: nie nie polskie. W płatkach śniadaniowych masz rodzynki i płatki. Rodzynek jest mniej i to one decydują o smaku i są najbardziej porządane, one są najlepsze. W przeciwieństwie do pustej kukurydzy. Dokładnie jak z kobietami. Chciałem się przekonać co do dobrej decyzji.... Pomyliła mi się optymalizacja strony z artystycznym performancem ;)
  • Odpowiedz
@tamagotchi: What's a cornflake girl meaning?
Amos has said that growing up, the name they gave to girls who would hurt you despite close friendship was cornflake girls. The reference to corn flakes and raisins comes from their distribution in a box of breakfast cereal, implying that "raisin girls" are much harder to find than "cornflake girls"
  • Odpowiedz