Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? byłem dzisiaj na awarii w robocie xD Sam jestem przegryw, pisze na tagu, ale myślałem że dzisiaj jebnę. Zajechałem na miejsce a tam dziadek lat 90. Starszy pan, oprócz niego usłyszałem że była dwójka wnuków. Jeden po 20sce, znam go z widzenia. drugi 9lat. Usunąłem problem, senior idzie w moją stronę z plikiem banknotów, coś koło 10koła na oko. Wyjął to z szafy. A ja się pytam go czy ktoś jeszcze w domu jest. On że wnuki. I mi głupio tak było temu dziadkowi mówić co i ile za co, bez obecności kogoś z jego rodziny. I tak wołam tych wnuków będąc na parterze, krzyczę pod schodami. A oni się kłócą między sobą kto ma przyjść. Dziadek skonsternowany, mi głupio go kasować, bo jeszcze zgubi kasę, później będzie na mnie. Na całe szczęście ten starszy wysłał do mnie 9 latka, i mu tłumaczyłem żeby rodzicom przekazał co, i ile, dlaczego tyle kosztowało. A dziadek przy nas co chwilę przerywał ja zapłace, ja zapłace....
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie czaje, mimo wszystko ja chyba bym kazał powiedzieć młodemu niech woła starszego brata. Zresztą ja się dziwie ze starszy ma #!$%@? jaja na to kto aktualnie przebywa w jego domu xd
  • Odpowiedz