Wpis z mikrobloga

#przegryw przejzalem na oczy.. koniec z szonami z klubów...koniec z wiecznym narzekaniem i nie robieniem niczego żeby poprawić swoją sytuację.. koniec z chlaniem co tydzień do zgonu...koniec z trzepaniem konia cały czas I obczajaniem każdej laski na ulicy.. zrozumiałem że jedyne wyjście by być szczęśliwy to znalezienie sobie dziewczyny I teraz cały mój wysilkek pójdzie w te stronę. Siłka, dieta I dziewczyna i nie będę już przegrywem
  • 7
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: czemu szczescie to znalezenie dziewczyny, przez Twoje zycie sie nie zmieni xD chyba ze opiekunki potrzebujesz, która Cie ogarnie. Ale raczej zadna normalna nie wezmie zachlejusa, bo wiecej problemu niz pozytku. Ja jestem po 30 i tez sama, bylam w zwiazku prawie 5 lat, ale do dzis uwazam ze to najgorszy okres zycia, no chyba ze sie trafi na "zdrowa" osobe. Jedynie jak sobie pomysle o rodzinie, ze zawsze chciałam
  • Odpowiedz
  • 0
@doneczka: ja cale życie jestem sam i już mam tego dosc.. chciałbym mieć dziewczynę i tyle.. I nie jestem zadnym zachlejusem... pije z nudów i rozpaczy bo jestem sam. Poza tym pracuje, nie pale i w ogóle jestem normalny tylko nie tal poekny jak te wszystkie turki i hiszpany
  • Odpowiedz