Wpis z mikrobloga

o własnych wpisach usuniętych przez innych użytkowników


@Nieszkodnik: To co na pewno wprowadzimy, to powiadomienie o wymoderowanej treści. Będzie to jednak dotyczyło tylko treści wymoderowanych przez moderację. Nie obejmie to sytuacji, o których wspominasz, a więc treści usuniętych przez autora dyskusji. Tu wychodzimy z założenia, że jeśli autor dyskusji będzie chciał poinformować kogoś o tym, że usunął jego komentarze w swojej dyskusji, ma możliwość zrobić to choćby za pomocą prywatnych wiadomości.
Tu wychodzimy z założenia, że jeśli autor dyskusji będzie chciał poinformować kogoś o tym, że usunął jego komentarze w swojej dyskusji, ma możliwość zrobić to choćby za pomocą prywatnych wiadomości.


@a__s: wiara w bajki :-) Mój wpis nie jest własnością autora dyskusji, tylko moją, nieprawdaż? Więc chciałbym wiedzieć, że ktoś uniemożliwia mi dzielenie się nim ze społecznością wykopu, to chyba logiczne?
A tak moje skasowane przez kogoś posty automatycznie wylatują z
Mój wpis nie jest własnością autora dyskusji


@Nieszkodnik: Owszem, jest to Twoja własność, ale ktoś może - z różnych powodów - nie życzyć sobie tej Twojej własności w swojej przestrzeni/dyskusji ;) Zawsze jednak możesz w takiej sytuacji stworzyć własny wpis i w nim kontynuować dzielenie się własnymi przemyśleniami.
Owszem, jest to Twoja własność, ale ktoś może - z różnych powodów - nie życzyć sobie tej Twojej własności w swojej przestrzeni/dyskusji ;)


@a__s: jego prawo i tak powinno być - mój post może być usunięty z jego dyskusji. Jednak dlaczego kasuje to też ten wpis w moim profilu?

Zawsze jednak możesz w takiej sytuacji stworzyć własny wpis i w nim kontynuować dzielenie się własnymi przemyśleniami.


@a__s: no właśnie niestety
Jednak dlaczego kasuje to też ten wpis w moim profilu?


@Nieszkodnik: Wpis zostaje usunięty, więc to naturalne, że znika - podobnie jest na Facebooku czy Instagramie. Niestety, nie jesteśmy w stanie w tym obszarze zadowolić obu stron, a więc pozwolić autorom moderować własne treści i jednocześnie wyświetlać usunięte treści na profilach autorów komentarzy. Zachęcam jednak do tworzenia własnych wpisów, w swojej przestrzeni zawsze Ty ustalasz zasady :))
Niestety, nie jesteśmy w stanie w tym obszarze zadowolić obu stron, a więc pozwolić autorom moderować własne treści i jednocześnie wyświetlać usunięte treści na profilach autorów komentarzy.


@a__s: nie jesteście w stanie, czy nie chcecie? Bo wystarczy przy każdym wpisie dać zerojedynkową zmienną, określającą czy wpis jest widoczny publicznie, czy tylko dla autora w jego profilu. Skasowanie wpisu w ramach dyskusji powoduje zmianę zmiennej z publiczny na prywatny i wysłanie powiadomienia
wystarczy przy każdym wpisie dać zerojedynkową zmienną


@Nieszkodnik: Takich decyzji nie podejmuje się jedynie na podstawie technicznych możliwości ;) W tym momencie nie planujemy wdrażać powiadomień do komentarzy wymoderowanych przez autorów dyskusji. Aczkolwiek jeśli pojawi się taki temat, dam oczywiście znać.