Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry
Posłuchałem się komentarzy, że do strzelanek lepsza lżejsza myszka, a okazało się, że podczas celowania po prostu podnoszę ją do góry, bo taka lekka jest (deathadder v3) i nie łączy i dlatego mi tak #!$%@? się strzela, a nie dlatego, że mam mało fps xD (chociaż to też pewnie gra rolę)

No i pytanie jest takie, jak wam się gra w strzelanki z cięższymi myszkami? Innej opcji chyba nie widzę w moim przypadku. Mam małe dłonie i fingertip grip i wystarczy, że ją ścisnę lekko i już leci do góry.

Macie może też jakąś do polecenia z tymi parametrami?
Mam też logitech g102 i jest trochę lepsza, ale wciąż czuję, że za lekka.
  • 6
  • Odpowiedz
@Piks0n: ja mam lekką i poręczną steelseries prime mini. polecam. modelu rival 600 nie czułem za cholerę bo była za duża i źle leżała w dłoni
  • Odpowiedz
Posłuchałem się komentarzy, że do strzelanek lepsza lżejsza myszka,


@Piks0n: #!$%@?, kiedyś były myszki wielkie z dodatkowym obciążeniem, potem lekkie, potem z dziurami i za jakiś czas najlepsze będą takie jakie sobie marki produkujące wymyślą i będą pompować marketing w to
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus:

lekką i poręczną

Przecież mój problem właśnie polega na tym, że mam za lekkie myszki...
A rival jak sam wskazałeś jest długi, a ja mam małe dłonie jak też wspomniałem

@Huntley

#!$%@?

No tak, sam się o tym przekonałem. Potrzebuje ciężkiej myszki powyżej 110g przynajmniej.

A te myszki są albo lekkie jak powietrze albo długie dla oskich z wielkimi łapami.

Na razie widzę nadzieję w g305 lightspeed, 99g bezprzewodowa, więc
  • Odpowiedz
@Piks0n: Mam deathaddera v2, Corsair Ironclaw 2 i jakiegoś taniego HP Omen za 5 dyszek. Zgadnij z ktorej korzystam na codzień i jest moja ulubiona xD
  • Odpowiedz