Wpis z mikrobloga

Drogie incele i białorycerze, a także hiperlewicowe aktywistki, jak ta co zaatakowała mnie w poprzednim poście.
Chciałem was prosić o chwilę namysłu (chodź O ile w pierwszym i drugim przypadku, jeszcze jest jakaś szansa na takowy zamysł, to w ostatnim, mam spore obawy).

Pamiętacie jak w szkole, brutalne i nie mające pojęcia o życiu, bezwzględne dzieci, śmiały się z was, że wasz stary jest kanalarzem?

Pamiętacie, gdy z opresji ratowała was wychowawczyni pouczając i ganiąc wrednych kolegów słowami, iż żadna praca nie hańbi ?

Pamiętacie jak z ulgą i ciepłem w sercu, przytakiwaliscie przez resztę życia jej słowom?

Tę złotą sentencję, myślę, iż można ze spokojem ekstrapolować na ludzkie hobby.

W sensie wiecie...

Jeżeli żadna praca która przynosi benefity finansowe nie hańbi...

..tak i żadne hobby, które przynosi benefity dla duszy, a więc, tak zwane spełnienie (dla czepialskich malkontentów podkreślam: hobby zgodne z obowiązującym prawem), nie powinno być przez was , z tak obrzydliwie ubogim w perspektywę i samolubnie bezwzględnym, jak u wspomnianych dzieci, traktowane.

Amen i dziękuję, enjoy.

#dupeczkizprzypadku #hobby #alldayallnightbutt #muzyka
MenstruacjaToNie_Wymowka - Drogie incele i białorycerze, a także hiperlewicowe aktywi...
  • 9
  • Odpowiedz
Pamiętacie jak w szkole, brutalne i nie mające pojęcia o życiu, bezwzględne dzieci, śmiały się z was, że wasz stary jest kanalarzem


@Menstruacja_To_Nie_Wymowka: Nie, to ja się zawsze śmiałem z innych.
Dalej nawet nie czytam bo nie wiem o co chodzi xd jakieś płaskodupie, fuj
  • Odpowiedz
@atteint

@Menstruacja_To_Nie_Wymowka: ciekawe. u mnie w rodzinie nikt tak nie mówił.


To najwidoczniej chowany byłeś przez ludzi z wyższych sfer(gratuluje) oni zazwyczaj nie używają takich powiedzonek żeby nie deprawować swoich dzieci, ponieważ klasyczna ludzka tendencja jest taka, że im wyżej człowiek stoi na drabinie władzy, majętności i ogólnie pojętego luksusu, tym bardziej brzydzi się tym co tam na dole jest i jak tam trzeba ubrudzić sobie ręce. To normalne, Im wyżej
  • Odpowiedz