Wpis z mikrobloga

Obejrzałem prawie cały wywiad z Bosakiem w #kanalzero i po przeczytaniu komentarzy zastanawiam się, co musi odwalić osoba pokroju Bosaka, Czarnka, Mentzena czy Morawieckiego, żeby otrzymać tam negatywne komentarze. Przecież Bosak wypadł tam fatalnie dla osoby o umiarkowanych poglądach. Aż byłem w szoku, że był tak otwarty z tymi swoimi średniowiecznymi poglądami i tekstami typu „być może homoseksualistów powinno się leczyć” i opowiedzenie się za Polexitem. Tymczasem komentarze standardowo pozytywne xD

To skłania do tego, o czym wspominałem już wcześniej - Kanał Zero to teraz kanał dla osób o skrajnie prawicowych poglądać, a co najmniej wyraźnie prawicowych. Pisowcy czy Konfederaci stanowią tam zdecydowaną większość. Oczywiście są też wśród widzów osoby centrowe, ale to cicha mniejszość. Ciekawe, co na to reklamodawcy - bo chyba nie tak to miało wyglądać. I kiedy się zorientują, do kogo faktycznie trafiają treści.

#polityka #4konserwy #neuropa #sejm #konfederacja #bekazpisu
  • 24
@Gours: bo ty słyszysz ale nie słuchasz xd albo słyszysz to co masz nadzieję usłyszeć

Powiedział jak wół, że w konfederacji są 3 ugrupowania i tylko Korona Brauna jest za wyjściem