Wpis z mikrobloga

Witam

Powiem szczerze, że po raz pierwszy postanowiłem "wypożyczyć" tytuł, który nie ma polskich napisów, lecz w PotPlayer da się włączyć funkcję tłumaczenia ze słuchu. I wiecie co? Okazało się, że jedynym problemem są zaimki, które trzeba w głowie poprawić, a tak, to da się wszystko zrozumieć 😮

"Fuzzy Head" (2023 - strasznie psychodeliczny film, który łączy ze sobą przeszłość, teraźniejszość oraz halucynacje bohaterki, która cierpi na schizofrenię paranoidalną.

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy słyszymy strzał w domku, po czym Marla wychodzi z niego i wyjeżdża jak najdalej, aby zrozumieć co tak naprawdę się stało.

Uwierzcie mi, że nie jest to film dla każdego, ponieważ tak bardzo miesza wszystkie czasy i wymysły, że po prostu łatwo się w tym pogubić, przez co widz nie jest w stanie do końca zrozumieć, co tak naprawdę było prawdą, a co fikcją.

Mimo wszystko, jeśli mimo ostrzeżenia weźmiecie się za to dzieło, to gwarantuje wam ziarnisty obraz, psychodeliczne sceny, dobrą grę aktorską oraz muzykę, która mocno się wbija w banie...
A, całkowicie zapomniałem o najważniejszym - są cycki :3

Jeśli znacie angielski lub skorzystacie z PotPlayer, to mimo chaosu, powinniście dobrze się bawić, bo to naprawdę dobra, porąbana rzecz (8/10)

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#filmnawieczor
hacerking - Witam 

Powiem szczerze, że po raz pierwszy postanowiłem "wypożyczyć" tyt...

źródło: 1701346705697

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz