Wpis z mikrobloga

Większość zachwycona piękna pogodą. Ja naprawdę nic nie mam do słońca (#!$%@?ć półroczne szarzyzny bez błękitnego nieba) ani do temperatury wyższej niż 15 stopni, ale to co sie odwala od końca lutego z apogeum czyli iście wakacyjną pogodą na początku kwietnia to mnie szczerze przeraża.
Ale przecież jakie ocieplenie i zmiany klimatu mordoo, przecież za dwa tygodnie może spaść śnieg i przecież kiedyś też było gorąco xDD
#pogoda
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@A_R_P: Nie mam zdziwka, zdziwko będą mieć ludzie jak za kilka lat braknie wody pitnej i w sklepach nie będzie żarcia.
Zbliżamy się / właśnie przekraczamy zbyt wiele punktów klimatycznych na raz, to się nie skończy dobrze.
I nie, podatki klimatyczne dla kowalskiego i picie przez papierową słomkę nic nie da, bo ludzie decyzyjni i bogaci #!$%@?ą planetę w drobny mąk.
  • Odpowiedz
że kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy trochę lata


@A_R_P: Ciekawie byłoby poczytać takie mądre komentarze jakby zamiast +30 było -10 i kilkanaście centymetrów śniegu.

@wieprzowina: Przecież jak za kilka dni "ochłodzi się" do kwietniowych temperatur i spadnie odrobina deszczu to te szurskie NPC będą wyć, że w Polsce to zawsze zimno i nigdy słońca nie ma.

Rozmowy o pogodzie w polskim internecie są gorsze niż o polityce. Nie wiem
  • Odpowiedz
ale to co sie odwala od końca lutego


@wieprzowina: Przecież z pół marca albo i więcej w Polsce lało. A pozostały czas niebo było zachmurzone. To tylko jakieś ogólnoświatowe statystyki podały że marzec był najcieplejszym miesiącem w ostatnich latach. Może i był ale raczej nie w Polsce. Nie wiem czy nie cieplej było bodajże w 2018 roku. Wtedy jak w marcu zaczęło świecić słonko tak świeciło co najmniej do połowy października.
  • Odpowiedz