Wpis z mikrobloga

@Tylko_Seweryn: kurła dobre ceny, szkoda że ostatnio kupiłem mario wonder sam kartridż za stówe, tu za 120 bardzo się opłaca z pudełkiem

Zelda też dobra cena, ale grałem przez chwile i mnie nie porwała ehh Jak będzie można grać na nowym switchu to na pewno kupie dla dziecka
  • Odpowiedz
Zelda też dobra cena, ale grałem przez chwile i mnie nie porwała ehh


@LZBNZ: Ano właśnie, do czegoś byś tę grę porównał? Jak BOTW/TOTK się grało to chyba nie bawi?
  • Odpowiedz
@Smartek: Ogólnie gra jest super, fajna muzyka, sterowanie na początku bardzo mnie zaskoczyło i podobało mi się, ale po kilku bossach zaczął boleć mnie łokieć (bo tam przy walce machasz normalnie jak mieczem XD). Gdyby świat był bardziej otwarty itd to może byłoby spoko. Ale łażenie po zamkniętych dungeonach i szukanie głupiego szczegółu by przejść dalej po kilku godzinach mnie znudziło.
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ xD Może i w Skyward Sword nie jest to peak projektowania poziomów, ale w takim Twilight Princess czy OoT to mistrzostwa. Dungeony od zawsze w Zeldach to zagadki + nowy przedmiot który pozwoli Ci go ukończyć i posunąć fabułe dalej po wyjściu z lochu. Gameplay loop który my Zeldziarze kochamy i tęsknimy za tym, bo w Breath of the Wild i Tears of the kingdom dungeony to kupa gówna i śmiech
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: twilight princess i oot słyszałem dużo ale patrząc że wygląda gorzej od gothica to w ogóle nie tykam. Chyba za darmo są do ogrania w pakiecie nintendo online. Właczyłem na chwilę ale nie porwało mnie bieganie wokół zamku po pustym (dosłownie) polu xd Czyli warto się przemóc i grać dalej? A może są jakieś remaki na switcha?
  • Odpowiedz