Wpis z mikrobloga

#hotelparadise wiewióra znów wykonuje dziecięce podloty, jakieś pozy, smyrania - z zajawki wnioskuje że z nim się już całowała. Podobna akcja jak z Dzbankiem ciekawe czy Kubuś też podobnie skończy hlehle no przecież Oskar się o niej dobrze wypowiadał ()
Judaszowa- coraz bardziej napolona mamuśka, aż miło patrzeć. Wyobraźcie sobie że jakiś typ pokroju Bartka wykazuje nią zainteresowanie i ja dominuje to przecież mielibyśmy seksy raz dwa. I Jędrek - kurde chciałabym żeby się połączył z Durnolka tu mogłoby być ciekawie i widać że tam coś się zaczyna dziać - może wtedy Durnolka też zyskałaby w naszych oczach (żartuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
@Georegik: do teraz mnie zastanawia co ten Oskar takiego robił, że Wiewiórę #!$%@?ło na tyle, że nie jest w stanie na niego już patrzeć xd wydawało mi się, że mogą do siebie pasować, bo typek wydaje się być całkiem normalny, choć lekko cringowy, ale totalnie nienachalny.
  • Odpowiedz
@dreamscape: na IG tak pisał, że mu najbardziej kibicował w HP7. No a Wiewióre wkurzył tym, że przed wyjściem gdy mieli 15 min ten se za długo włoski układał. Poza tym obstawiam, że on ma głupie odzywki, jak te do patOlki, a zwala to na dziwne poczucie humoru. O ile rozumiem, że można mieć dziwne poczucie humoru, to żartując i używając przy tym wulgarnych słów, staje się to po prostu chamskie
  • Odpowiedz
@mario84pl: okej, trochę traci na tym xd

Ale nie uważam by miał jakieś chamskie, głupie odzywki, bardziej inni mają kija w dupie a zwłaszcza ta patolka która się na niego wysprzęgliła, bo ojejku coś tam powiedział (w żarcie(nie pamiętam co)).

Jak na razie, wydaje się być to taki normik, dlatego dziwi mnie trochę zachowanie wiewióry, która dosłownie po paru godzinach znajomości totalnie go skreśliła, bo włosy za długo układał? Jednocześnie typiara
  • Odpowiedz
@dreamscape: mam podobne przemyślenia, bardzo mnie dziwi, że ona w ogóle myśli o byciu z Kuba, dla mnie on jes odrzucający i totalnie nie pasuje do niej, no ale są tutaj zdania, że właśnie pasują do siebie idealanie. A nowy chudy, tak jak pisałem jego niektóre odzywki, gdyby nie były wulgarne, to bym uznał za swoiste poczucie humoru, ale ta wulgarność totalnie mi nie pasuje i przez to odejmuje mu 10
  • Odpowiedz
@mario84pl: dla mnie też Oskar jest odrzucający :/ a Kuba może jej imponować swoją normalnością i sprawia wrażenie obytego niegłupiego chłopaka
Oskar ma trochę patovibe + te buty… fuuu
  • Odpowiedz
@dreamscape ten Oskarek myśli że ma dobre poczucie chumoru ale zapomina że bardzo łatwo można przekroczyć granice dobrego smaku, mieli jęzorem jak potłuczony, gada byle gadać, granic nie stawia , deski nie opuszcza , szczycąc się tym , wielbi buty , stroi się jak baba
  • Odpowiedz