Wpis z mikrobloga

Czyli Tajger kłamał w sądzie że nie stać go na zapłacenie 5000zł na dom dziecka w ramach ugody z Bodykrajsem. Jak się dowiadujemy z ostatniego gniota dla Tajgera zapłacić 1500zł to był pryszcz. Dla przypomnienia Body domagał się 5000 a Tajger proponował 500zł. Teraz Tajger się chełpi i robi z siebie wielkiego dobroczyńcę insynuując że wpłata to wynik jego wspaniałomyślności i hojności. Ech Bodykrajsie jaki Ty naiwny, trzeba było doprowadzić sprawę do końca i nie iść na żadną ugodę. Mógłbyś to jeszcze poprawić bo już w tym gniocie uszok dał powody do kolejnego pozwu ale ogunie Twoja broszka nie moja bebg.
#bonzo #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@trach: no tak dla uszoka to był pryszcz bo on nie ma w ogóle pieniędzy i jest utrzymywany przez kobera DLC....na dom dziecka płacił kober a ujemne saldo na koncie po przelewie pokazuje jaki to był pryszcz...
  • Odpowiedz
Ta kara finansowa dla tej Uszatej KU RWY to żadna kara bo zapłacił Kobber. Jemu przydałoby się 200 godzin prac społecznych gdzie podczas przemierzania uckich ulic i zbierania psich trufli miałby czas na zastanawienie się czy jest górą…
  • Odpowiedz
@KosherForeskin: nawet taka kara to nie byłaby kara.... Bo uszaty na gniotach nagrywały że jest gurom bo pracuję społecznie i zbiera psie trufle a wykopki nie no więc jest gurom..... Taki to paradoks melina....nie poradzisz nic.... Pozostaje co jakiś czas zerknąć na tag i zobaczyć co otjepau zgierski melepeta z niedosłyszącym orangutanem.... Pośmiać się i ponownie zlać temat na jakiś czas....
  • Odpowiedz
  • 4
@KosherForeskin: Na moim miejscu niezła kara dla niego to aby mu się działo to czego życzy innym. Z wyjątkiem śmierci. Tak aby dogłębnie i długo mógł się delektować karą i żeby kara pomogła mu zrozumieć jak złym jest człowiekiem. Tylko czy on jest w stanie coś zrozumieć? Chyba nie.
  • Odpowiedz
@trach: ja aż tak źle mu nie życzę mimo wszystko, myślę, że to kim jest w dużym stopniu jest zasługą właścicieli/byłych właścicieli z Wuwu na czele. On wcześniej był po prostu głupkiem z internetu, właściciele mu pokazali jak to można próbować spieniężyć i tu pojawiała się awersja do jakiejkolwiek pracy(syndrom jestem jutuberem, to moja praca i pieniądze od widzów-frajerów mi się należą - jak u Majora). Dodając olbrzymią pazerność, niewdzięczność, brak
  • Odpowiedz