Wpis z mikrobloga

W obliczu tego całego zamieszania wokół gali PRIME 8 zacząłem się zastanawiać dlaczego @Prime_Show_MMA za wszelką cenę trzyma Kamerzystę na karcie walk. Domyślam się, że chodzi o pieniądze - ale jaką niby grupę odbiorców ma zadowolić jego walka? Czy ta potencjalna grupa odbiorców odgrywa aż tak istotną rolę w sprzedaży gali? Nie sądze.

#famemma
Danielelele - W obliczu tego całego zamieszania wokół gali PRIME 8 zacząłem się zasta...

źródło: F-RrqBZX0AAqT_m

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
dlaczego @Prime_Show_MMA za wszelką cenę trzyma Kamerzystę na karcie walk.


@Danielelele: pewnie ma jakieś dobre zapisy w kontrakcie, które i tak gwarantują mu wypłatę jak go wyrzucą z karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jaką niby grupę odbiorców ma zadowolić jego walka? Czy ta potencjalna grupa odbiorców odgrywa aż tak istotną rolę w sprzedaży gali?


Na tej karcie są jeszcze 3 inne osoby z uniwersum kamerzysty: Dredziasty,
  • Odpowiedz
@Danielelele: Jezu ty niczego nie ogarniasz. Jak raz ustąpisz jakimś OMZRiKom czy innej Mai Staśko to będą co gale się #!$%@?ć i ustalać karte walk. Nie chcesz czegoś oglądać to nie wykupujesz PPV zamiast składać donosy
  • Odpowiedz
będą co gale się #!$%@?ć i ustalać karte walk.


@pawelswd: juz raz ustępowali i nie mieli problemu z wyrzuceniem wielkiego Bu, a tu walczą o udział kamerzysty w gali
  • Odpowiedz
@Delfin69: O Wielkiego Bu chodziło wtedy o względy bezpieczeństwa(bali sie o powtórke z walki Denisa w Gdańsku). Tu chodzi o cancel culture i narzucanie poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
  • 0
@pawelswd: Jestem absolutnym przeciwnikiem ingerowania osób trzecich w gale freakowe. Po prostu nacisk na walkę Kamerzysty, który w zasadzie nic nie wnosi w uniwersum PRIME jest dla mnie totalnie niezrozumiały.
  • Odpowiedz