Wpis z mikrobloga

@Fipaj: ja wiem, że prawaki mają urojenia rusofilskie, ale żeby wprost się na kacapskie słowa powoływać to trzeba być nieźle odklejonym xd Ale wiem wiem, na Białorusi łatwiej się działalność prowadzi, a Rosja mniej jest opresyjna niż UE
@Gluptaki:

ja wiem, że prawaki mają urojenia rusofilskie

O, widzę, że generalizowanie ci nie przeszkadza, zgodzisz się zatem zapewne ze zwrotem "każdy g*j to ped*fil", prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żeby wprost się na kacapskie słowa powoływać

Żeby łapać się na kacapskie metody działania, tj. skłócania społeczeństwa to trzeba mieć mniej rozumu i godności człowieka niż kuweta kota Upiora z Żoliborza.

Ale wiem
na Białorusi łatwiej się działalność prowadzi,


Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie albowiem obydwa państwa różnią się w wielu aspektach, w tym w systemie podatkowym. Jednak można wskazać pewne różnice między Polską a Białorusią


@Fipaj: jest jednoznaczna odpowiedź na to pytanie XD Trzeba być idiotą uprawiającym cherry picking i majacym klapki na oczach na sytuację polityczną i wolności obywatelskie by jej nie znać - albo wklejać odpowiedzi przeklejone z chata
@Gluptaki:

jest jednoznaczna odpowiedź na to pytanie XD

Tak, bo ty tak napisałeś to tak musi być XDDD

Trzeba być idiotą

Spójrz na siebie, pisowcu.

Równie dobrze możesz artykułować, że w Korei Płn łatwiej utrzymać dietę i państwo bardziej dba o zdrowie obywateli.

Co za prymitywne spłycanie tematu godne pisowca.

Poziom prawaka.

Poziom gestapowca albo lewaka bo tylko ci generaliują.

prawaki, szczególnie skrajni, to idioci.

Na szczęście gestapowcy z lewicy