Wpis z mikrobloga

od jakiegoś czasu mam duży problem z zasięgiem w playu, prędkości internetu są żenujące albo czasami w ogóle tego internetu nie mam, pół biedy jakby było tak na jakichś zadupiach ale nie mam internetu w pracy gdzie jestem otoczony trzema btsami kazdy mniejwiecej w odleglosci 2-3km, nie mam internetu w centrach dużych miast jak katowice czy wrocław co mocno #!$%@? bo nie mam jak kupić biletu na komunikacje miejską albo ubera, nie mówie już o gpsie, telefon sony xperia 5 IV ale podobne problemy mialem tez na poprzednim flagowcu huawei p30, może to być problem z samą kartą sim? ogólnie działa ale mam ją już z 15 lat i nie wiem, może coś tam sie przetarło albo źle przyciąłem ją do rozmiaru nanosim?
#play #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zicogod: wez kogos telefon w tej samej sieci, porównaj zasięgi i prędkości w tej samej lokalizacji.

Jak będzie u kogos dobrze u ciebie lipa, to znaczy, ze problem z telefonem / kartą
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: to jest karta która dostalem bodaj w 2011/2012 do pierwszego telefonu ktory bralem w playu, potem tylko docialem plastik zeby dopasowac do standardu nanosim
  • Odpowiedz
  • 0
@zicogod Starsze karty mogą nie obsługiwać LTE i 5G. Polecałbym udać się do salonu operatora po wymianę karty SIM, która - z racji przyczyny technicznej, a nie np. zagubienia karty SIM - powinna być bezpłatna.
  • Odpowiedz