Wpis z mikrobloga

Ja przy moich skromnych funduszach w tak medialnej sprawie bedac otoczony takimi falszywcami i ludzmi co mi grozą i jakims pdfem juz dawno bym wynajal detektywa, ktory by sledzil kazdy ruch Boxdela. A majac fundusze Wardegi to bym mial przynajmniej 2 detektywow, jednego na Dubiela, drugiego na Boxdela. Wardega przemysl to bo jeszcze wiecej moglbys zebrac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #wardega #wataha
  • 3
  • Odpowiedz
@corryand: A co ty myslisz, ze skąd zwyrol to wszystko ma. Te głąby nawet nie wpadły, że instnieje coś takiego jak prywatny detektyw. Już wyliczali wszystkich ktorzy mieli dostęp do filmu, sprawdzanie kto ma dostęp do monitoringu restauracji i zastanawianie się czy kelnerka mogła ich sprzedać.
  • Odpowiedz
  • 0
@GoodGuyChucky93: wlasnie nie wydaje mi sie, ze Wardega wynajal detektywa bo on jest zbyt skąpy. Zawsze na wszystko mu zal kasy i mysle ze te nagrania zdobyl za darmo od swoich wtyk a nie wydajac jakies pieniadze z tych swoich dziesiatek mln jakie posiada..
  • Odpowiedz
@corryand: Szczerze mówiąc jak pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie to myślałem że było one zrobione z dystansu, gdzieś przed restauracją. Nitro twierdzi, że to jest zrzut z monitoringu restauracji.
Wardęga musiałby mieć ludzi w każdej restauracji albo oni trafili akurat na restaurację w której Wardęga ma swoich ludzi. Dodatkowo myślisz, że ktoś za darmo ryzykowałby i udostępnił wardedze nagrania z monitoringu?
  • Odpowiedz