Wpis z mikrobloga

Ja już nie umiem z asusa, druga naprawa gwarancyjna i dalej jest upośledzony.

W czym problem?

Pierwsza naprawa gwarancyjna, wymiana płyty głównej i dysku bo poszło zwarcie. Spoko, odbieram z euro za pierwszym uruchomieniem zapaliła się klawiatura, dioda ale nie zaciąga z dysku i po chwili włączają się wentylatory na pełną prędkość. (ALE jak jest wyłączony na krócej niż 30 minut to odpala bez zarzutu, zaciąga z dysku wszystko git. Ale jak jest wyłączony dłużej niż 30 minut to jest to co wspomniałem nie zaciągnie za pierwszym razem) Mówię dobra, byle działa.

już tak się bujam z lapkiem od 6 miesięcy który nie odpala za pierwszym razem. Druga naprawa gwarancyjna, "aktualizacja i zrestartowanie sterowników". I dalej ten sam problem. Ja już nie mam siły, nie chcę mi się trzeci raz oddawać lapka na gwarancję, bo znów miesiąc bez lapka.

Nie wiem może bios jest trzaśnięty, nie wiem. A nie chcę grzebać dopóki jest na gwarancji.

Albo go oddać z tytułu rękojmi?

Pomocy?

#asus #komputery
  • 2
@jednorazowka Poszedł wczoraj na rękojmię, bo nawet sama babka jak przyjmowała lapka powiedziała, że teraz już zdecydowanie rękojmia. Choć mogłem zażądać zwrotu pieniędzy ale teraz już za późno bo bym maca sobie kupił