Wpis z mikrobloga

@LuxOcculta: ale ja nie lubie jechania po wyglądzie. Bardzo słabe i świadczy tylko o tobie. A druga sprawa to daje łapę a nawet dwie uciąć, że ty wyglądasz pewnie gorzej zielonko, ale internet i kabel robi z ciebie Leonardo DiCaprio ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Daj spokój typ wygląd jakby go karmili amfetaminą w dzieciństwie XD Co nie mogę jechać po wyglądzie, jak prawdę piszę XDDD #!$%@? mnie obchodzi co ty lubisz, a co nie. Jedyna osoba, kt w rzeczywistości wygląda jak gówno, to pewnie ty. Wnioskuje, po ładunku emocjonalnym zawartym w tym co napisałeś XD Nota bene gdybym wyglądał w rzeczywistości jak gówno, to chyba tym bardziej mogę komuś jechać po wyglądzie, czy nie. Czy jak
pokaz swoją dupe byku hehe


@MarcinNajmanwku: a po co ma tobie cokolwiek pokazywać. Jeżeli szpagata wystawia kwadrat, szparę i salami żeby ludzie sobie oglądali i oceniali, to właśnie tak się dzieje. Każdy kto się szanuje nie wystawia swojej golizny na forum publiczne, ani na widok jakimś mośkom, weź się #!$%@? zastanów
@Myszka_: Bo to jest już przesada że Fagata jest obrzydliwa sami nigdy nie mieli fajnej dupeczki a coś #!$%@?. Natomiast to że jest Szonem to prawda nikt szanujący się nie świeci golizna w internecie. Sam typ jest pewnie Bazyl i nigdy nie ruchal.
Widzę, że jesteś strasznie sfrustrowany. Pewnie jesteś jakimś odpadem genetycznym jak ten kosmita od szpagaty. Ja ci wybaczam i współczuję jednocześnie :D pokój bracie XD