Wpis z mikrobloga

Rok 2024 - dwa backupy na telefonie. Jeden googla i drugi samsunga.
Gdy kupiłem nowy telefon podpiąłem dane z starego telefonu. Kliknąłem synchronizuj i wszystko miałem.
Nowy telefon się popsuł, więc musiałem wrócić do starego i o ile na konto googla zalogowałem się bez problemu to po kliknięciu synchronizuj nic się nie dzieje, a konto samsung chce jakiegoś potwierdzenia z nowego telefonu, który leży w serwisie. Po kliku próbach magicznie wyskoczyły inne sposoby potwierdzenia konta. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: No, ale po podłączeniu wszystkiego mimo backupów na nowym telefonie nie da się ściągnąć żadnych informacji na stary. A człowiek chce tylko listę Kontaktów. Pewno jakbym poleciał kupić nowy telefon to tego problemu by nie było. Samo by się wszystko ściągnęło.

#google #samsung #telefony #technologia
  • 6
Rok 2024 - dwa backupy na telefonie. Jeden googla i drugi samsunga.


@nophp: Kiedyś się nauczę robić chociaż jeden.
Tyle zdjęć i różnych plików już straciłem (,)
  • 0
@CH3j: Ja mam po włączane automatyczne i czasem samemu klikam na telefonie, bo jednak ważne rzeczy tam mam jak kontakty, ale no właśnie teraz widzę, że tych kopii zapasowych nie da się uruchomić na innym telefonie. Kopia jest na dysku w chmurze z nowego telefonu, ale nic oprócz usunięcia nie mogę zrobić. Oprócz tego widzę, że nawet automatycznie synchronizowana lista kontaktów z google się nie zgadza. Coś tu totalnie nie działa.
  • 0
@CH3j: Ja nie miałem jak. Telefon upadł i w sumie działał, ale nic nie wyświetlał. Poszło coś z ekranem lub jakimś układem graficznym.