Wpis z mikrobloga

Kiedyś oglądałem dosyć często i lubiłem ten serial mimo tego co tutaj było pisane. Dzisiaj po dłuższym czasie odpaliłem odcinek prezesa i może mi ktoś wyjaśnić co się tam kur#wa dzieje? Przyjeżdzają do Krzycha od pizzy a on nayebany, bez koszulki nagrywa jakieś dziecko kąpiące się w beczce. Kim jest ta dziewczynka dla tego chłopa? Druga sprawa, czy Krzychu zakładając pierwsza Pola Pizza nie zbierał hajsu żeby jego żona i córka przyjechały z Kanady? #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #popaswpieprz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 2
@DROBNY_PIJACZEK: Każdy żyje jak chce i mam #!$%@? w to ale wyemigrować od rodziny z kanady do kambodży, pić od rana i nagrywać jakieś dziecko w beczce z wodą to jest już dziwne. Kim jest ta dziewczynka dla tego chłopa?
  • Odpowiedz
  • 5
W sumie nawet jak w papierach ma i 23 to wygląda i zachowuje się jak dziecko. Grubas (żaden poczciwy krzychu) powinien być jechany do spodu. Łysy wziął młodszą khmerke ale przynajmniej wygląda jak dorosła kobieta. Podniósł mi ciśnienie, siwy bajerant z kanady, z alko też chyba przesadza.
  • Odpowiedz
  • 0
@Justyna16: to słyszałem bo czasem spojrzę na tag bo uwielbiam historie o Gapciu. Ale tutaj mają w ekipie goscia który też wykazuje takie zachowania i nikomu nie przeszkadza? Tym bardziej, że prezes po alko zgrywał prawilniaka nieraz
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry: Kleje fakty ale co innego miec dziwne poglady jak lysy, czy jak Gapcio pic cambodie, walić ścieme i zgarniać hajsy od grazynek a co innego żyć z dzieckiem jak z kobitą.
  • Odpowiedz