Wpis z mikrobloga

#rafonix #danielmagical #patostreamy Chłopaki jako pierwsi na rynku sprzedają palety xD zobaczyli że sprzedaż detalu jest w #!$%@? ciężka bo ile można sprzedać lewych słuchawk od iphona jak ludzie mają też prawe ucho. Do tego trzeba mieć też czas na segregację tego badziewia, miejsce na składowanie a podjazd Adam sam się nie rozrośnie. Teraz plan na całe palety jest, dobry plan ale tak z 5 lat temu :)
Bannana_boy - #rafonix #danielmagical #patostreamy Chłopaki jako pierwsi na rynku spr...

źródło: temp_file3437932346633726579

Pobierz
  • 4
@Bannana_boy: nie oszukujmy się - rafon nie umie w biznes, to typ zwykłego kołchozowicza z bloku któremu się po prostu w życiu lekko poszczęściło, jest bardzo zielony w temacie inwestycji swoich groszaków. On nie ma prawa ruszyć z jakimkolwiek w miarę prosperującym biznesem na dłuższą metę, wszystko będzie wtapiał. Jego źródło utrzymania na chwilę obecną to reklamy na storkach ig jakiś scamów dot. kuponów u bukmachera itd. Jestem niemalże pewien, że
@Bannana_boy: najbardziej mnie bawi to że o "Biznesie paletowym" ze zwrotów itp. słyszałem od kumpla jakieś 14lat temu. Pamiętam jak się wtedy tym jarał i mówił że to może być super rozkminka żeby uniezależnić się od etatu. No cóż - na szczęście go nie posłuchaliśmy i sam też się nie skusił jak zobaczył że na takich paletach często jest przysłowiowe gówno - a sprzedawanie tego ludziom w Polsce to będzie męczarnia.