Wpis z mikrobloga

@Kryspin013 nintendo wydało później jakiś wtórne wydanie yellowów czy muszę szukać w kardridżach starszych ode mnie :D


@Sudo_exit: Tak, na 3DS-a cyfrowo.

Natomiast co do oryg yellów to w cenie 150-200 zł powinieneś dostać angliki na jakiś grupkach nintendowych na fb/lokalnych targach z gratami. Na allegro cię będą chcieli oszwabić xD

Btw, nie wie jak teraz ale to cudo z filmu swego czasu dało się w całkiem niezłej cenie wyrwać. Oryginalnie
@Kryspin013: @papkie tylko to co opisujecie wg. Nintendo jest nielegalne.


@rafal4432: Po pierwsze to to co ty wypisujesz to bzdura. Po drugie nawet jakby Nintendo takie rzeczy wygadywało to możesz mieć ich w dupie, bo na terenie UE obowiązuje cię prawo UE a w tym względzie masz prawo wykonać kopię zapasową oprogramowania z nośnika na własny użytek.

Jeśli oni tak wszystko utrudniają i nie ma możliwości legalnego zakupu to walić
  • 0
@Kryspin013: z tego co widzę to wycofali cyfrowy sklep 3ds. Może te pokemony wypuszczą na switcha w jakiejś opcji online. Tylko wolałbym mieć je na telefonie i wygodnie sobie trzymać telefon w kieszeni a nie musieć całego switcha targać ze sobą. (Pomijając kwestie zakupu samego switcha)
@Kryspin013: dla tego napisałem że według a nie że tak jest. A odnośnie piracenia to kiedyś to robiłem nagminnie bo takie były czas. Teraz wykupuje każdy tytuł który spiracilem za młodu jeśli jest taka możliwość. A do nintendo mam takie podejście bo niepodoba mi się ich polityka zastraszania wszystkich. I mam w dupie co sobie o tym myślisz