Wpis z mikrobloga

Nie mogę tego znaleźć nigdzie, a wstydzę się trochę zapytać, ale to zrobię, bo latanie całej drogi z zao to jest masakra.

Jak dostać się na Edron z Falcon Bastionu? XD

#tibia
  • 7
@Garztam albo oddajesz tomes od knowledge na farmine i masz skrót z dywanu przez tp na skałkiz a z edron na falcon bastion bezpośredni to wiadro z kredą musisz miec. Odpal spoiler questa to ram bedzie napisane co trzeba zrobić
via Android
  • 0
@Minus09 chodzi mi o przejście z falcon bastion na edron. Bo widzę że ludzie na Drume po Oberonie idą inną trasą i są tam o wiele wcześniej, a ja przebiegam całe farmine żeby na dywan dojść
@Garztam no to pobiegnij po prostu za kims, przeciez nie bede tłumaczył ktora dziura masz wyjść i ile razy ominąć pekniecie w podloze zebys nie wpadl w trapa
via Android
  • 0
@Vadzior 520 rp i trapa się nie boję () po prostu do tej pory miałem w dupie robienie bosów i kilka dni temu dopiero porobiłem dostępy
@Garztam: No 500 rp to biegaj sobie, ja parę razt trafiłem na trapa po drodze, tam w tym pokoiku z drzwiami w którym pojawiasz się po użyciu liny. Więc wole biegać to kółko 2 min dłużej.