Wpis z mikrobloga

Anita Kucharska-Dziedzic to psychopatka. "Każda kobieta idąc w nocy samotnie ulicą boi się mężczyzny, który idzie za nią."
Powinna wybrać się na wycieczkę do wspaniałych i bezpiecznych miast na zachodzie Europy. Tam nawet w dzień nie będzie czuła się bezpiecznie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#sejm #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@MisiekPrzerwa: Ty słuchasz co mówią, czy tylko słyszysz co chcesz słyszeć? Przecież ona nie powiedziała, że gdzieś w mieście x jest super, tylko, że są większe kary i tyle. Przecież ten strach, nawet irracjonalny to prawda. Sam mieszkam w uk i jak moja dziewczyna wraca metrem po 23 to idę ją odebrać z dworca, właśnie z tego strachu. Pogadaj z prawdziwymi dziewczynami/kobietami co czują a nie wyśmiewaj z jakieś konfederacko-incelskiej pozycji.
  • Odpowiedz
@MisiekPrzerwa: raczej mizoandria czyli nienawiść do chłopów. Facet dla lewaczek to śmieć, dawca plemników, potencjalny gwałciciel, bankomat, nerd na którego można napuścić sądy, policję i dzieci. Nienawidzą facetów nawet tych swoich feministów-przemocowców nie traktują poważnie.
Nie wiem czy ta jest chora psychicznie no ale próbowała wmówić że nagrodą dla facetów na wojnie są gwałty później się broniła głupio ale z nienawiści do płci męskiej się nie wycofała a to nie jest
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba oczywiście, że nie, ale w Polsce jest generalnie bezpiecznie. Młode kobiety nie mają większego problemu, aby chodzić nocą po centrach dużych miast lub wracać późno z imprez, nawet pod wpływem alkoholu. Ten problem jeszcze nie urósł do takiego poziomu jak u naszych zachodnich sąsiadów. Twierdzenie wysunięte przez tą panią jest srogą hiperbolą.
@Skorvez_957_ teraz sobie przypomniałem, że to ta sama nawiedzona laska, która twierdziła, że nagrodą dla żołnierzy na wojnie są
  • Odpowiedz
@MisiekPrzerwa Ja jako kobieta jak idę wieczorem albo jak jest ciemno to boje się zarówno kobiet jak i mężczyzn, a czasem to nawet jakiegoś szmeru, który okazuje się być np. nadepniętym przeze mnie kapsle. XD Szczególnie, że jak się mieszka w dzielnicy, która jest uznawana za "mało bezpieczną". Kary za przestępstwa, napady powinny być wyższe, bo nawet ten typ co ostatnio napadł i zgwałcił dziewczynę w Warszawie to przecież na przesłuchaniu przyznał
  • Odpowiedz
@MisiekPrzerwa: na zachodzie czy w Indiach gwałcą przede wszystkim migranci albo na imprezach pijane byczki. Przygarnęli dzikusów i ich nie ucywilizowali.....
Takie przypadki trzeba zawsze karać bezwzględnie i nie ma usprawiedliwienia dla przymusowego ruchania. Zero tolerancji dla zboczeńców
Partia z poparciem 6-8% wykorzystuje gwałt do politycznej zemsty na chłopach, to nawet Konfa nie żyje w takiej nienawiści do kobiet co Lewica co nie znaczy że wywieranie presji na facecie by utrzymywał
  • Odpowiedz