Wpis z mikrobloga

@jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__:

Bardzo spoko jednostka.
Ładna, mało awaryjna, świetne sterowanie z pilota, + jakieś tam Bajery pro zdrowotne.

Haier generalnie mało awaryjny, natomiast tańszych od roku nie polecam, Tayga lub Pearl bo w podobnej cenie konkurencja zaczęła więcej oferować.
Nie żeby się psuły, bo dają radę ale są już zbyt podstawowe jak na 24r.

Natomiast Flexis to wyższa półka i jest kozakiem. Brałbym, a szczególnie wersję black mat).
  • Odpowiedz
@cassuss dzięki za konkretną opinię. Uspokoiłeś mnie bo zależy mi na tym, żeby to było mało awaryjne, nie musi być najtańsze, ale żeby było dobre.

A o Slim Duct coś możesz napisać? W jednym pokoju taka by była bo jest za mało miejsca nad drzwiami, a w innym miejscu nie chcę. Roziwazanie mi się spodobało, wiem, że to droższa opcja niż ten "klasyczny", ale jeśli jest jakościowo w porządku to jestem w
  • Odpowiedz
Oj nie zawiele, 2 razy go tylko montowałem póki co wszystko dziala i raz poprawiałem po kimś bo źle wypoziomowali i źle odpływ zrobili ale to tez nie byla awaria samego sprzetu.

Polskie haiery mają niezła kontrolę jakości więc powinno być git.
  • Odpowiedz
@jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__: W mojej opinii Haier zawsze był syfem ale z dobrym marketingiem. Co model zawsze coś, samoistnie pękające tace, po kilku latach plastiki kruszące się od patrzenia, palące się pcb (swoją drogą szkolny błąd przy projektowaniu układu), jednostki cieknące na lutach. Naprawdę to są historie które ciężko znaleźć u innych producentów i nie są to pojedyncze przypadki. Ale za to się cenią ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
  • Odpowiedz
@konski: ostatnio chyba zeszli z ceny;)
No i ja nie mówię o podstawowych haierach bo tam plastik się gnie od patrzenia, ale rozmawiamy o bardzo udanej jednostce z wyższej ich drabiny, namontowalem tego sporo, już wiele przetrwalo czas gwarancji, a awari brak.

Przecież wiecej awari trafia sie w koreańcach i np. 1 modnym ostatnio japończyku niż we flexisie.

Nie ma co się nastawiać negatywnie stricte pod markę, bo o ile taki
  • Odpowiedz