Wpis z mikrobloga

@michalxd21: Granie piłkarzami, których lubisz lub z klubu któremu kibicujesz to jedyna sensowna opcja. W innym wypadku bardzo szybko trafiasz na ścianę gdzie piłkarze do upgrade składu kosztują miliony monet i w zasadzie nie ma szans ich trafić czy tym bardziej na nich zarobić bez wydawania prawdziwej gotówki.
Ja od zawsze staram się grać piłkarzami Interu (lub byłymi gdy chodzi o ikony) oraz Polakami.
@GeWa: no właśnie tutaj się odbijam od ściany. Declan Rice jest #!$%@? w wersjach złota/if, ta karta z początku gry specjalna ma 1 playstyle ale staty już kompletnie słabsze niż np. IF, a dzisiejsza wersja, co wyszła o 19 w 4 godziny jeszcze nie była na rynku. Alternatywy? Patrick Vieira. Minimum 1,7mln. No i ten PO. Ja nie wiem, White to minimum 83 powinien mieć, jest świetny, i już nie raz
@michalxd21: to tak samo jak ea zrobiło z Declana Rice mega drewno a on w rzeczywistości jest całkiem mobilnym graczem. W statystykach dośrodkowaniu ma 55, celność rzutu wolnych 65. Czy ktoś z takimi statystykami wykonywał by rzuty wolne w Arsenalu? A on je bije dość często.