Wpis z mikrobloga

#inscryption #gry #roguelike #karcianki #przygodowki #polecam

Inscryption
Aktualnie przeceniona GOGu
Zapraszam i polecam

Już dawno dotarcie do napisów końcowych nie dało mi takiej frajdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
A nie jestem ani fanem rogalików ani karcianek, chociaż teraz wypadałoby zrewidować poglądy.
Na swój sposób ta gra jest genialna.
Klimat, styl graficzny, dźwięki, rozgrywka, sekrety - no wszystko tu do siebie pasuje.
Może trochę krótka (z niuchaniem po wszystkich kątach ukończyłem ją w jakieś 24 godziny) ale dzięki temu niemęcząca.
W świecie w którym brylują tytuły AAA, piękna grafika, wielkie światy, gigantyczne budżety, porywające historie i upraszczanie wszystkiego, taka perełka lśni wyjątkowo mocno - przynajmniej w moich oczach.
Prawdopodobnie najlepiej wydana kasa na gierkię w życiu.

A teraz wisienka na czubku smakowitego tortu - w grę zaszyta jest w zasadzie jeszcze jedna gra ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Mianowicie ARG, gdzie wskazówek trzeba szukać daleko poza folderem gry a narracja prowadzona jest (a raczej była) na wielu innych platformach.
Pokręcona historia, ciekawe wątki i przede wszystkim harde rozkminy, jest nawet polski akcent!
No coś niesamowitego, co prawda sam bym tego nigdy nie ogarnął, ale fajnie o tym poczytać.

Dwudziestydrugi - #inscryption #gry #roguelike #karcianki #przygodowki #polecam 

Ins...

źródło: header

Pobierz
  • 3
@Renard15: pewnie nigdy,
Myślę, że znając postawy angielskiego można grać smiało
wykorzystane słownictwo jest całkiem proste, w dodatku na ogół tekst nie znika do póki nie klikniesz więc jest czas się zastanowić.

A tutaj na pocieszenie screen zawierający fragment polskiego wątku
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dwudziestydrugi - @Renard15: pewnie nigdy, 
Myślę, że znając postawy angielskiego moż...

źródło: o06DJIRiz4DC

Pobierz