Wpis z mikrobloga

@Noval33t: z każdą hossą wchodzę coraz wcześniej xD Chcę tylko podkreślić że warto czasami sprzedać, a nie tylko trzymać jednego alta albo co gorsza shitcoina. Zrealizować zysk, a jego część przeznaczyć na kolejnego który być może wystrzeli :p Bo jak coś już dużo urosło to jest mała szansa że znowu urośnie.
  • Odpowiedz
@spac_jesc_pracowac: Tak tylko że na początku alt season to może być błędne myślenie i może Cię zaprowadzić w kozi róg. Zmiana altów jest ok ale w końcu i tak wyjdziesz i wejdziesz w coś co może spaść i kapitał który zrobiłeś może na jednym swapie stracić 50%. Ja tam trzymam co mam wg mnie AI dopiero wystrzeli i w to warto się ładować.
  • Odpowiedz
@Eustachy2000: ostatnio gdzieś na tagu widziałem fajne porównanie i myślę że tutaj też warto je zastosować.... wychodzić w tym momencie z krypto to tak jakby opuszczać imprezę o 21. Niby można, ale po co?
  • Odpowiedz
  • 0
@thepjoter też kojarzę tego posta i stosuje go do BTC i Solany (do Ada i matic też, ale to z przymusu bo na minusie) w portfolio. Pepe to shitmem i tu miałem inne podejście, tak czy siak zamknęło mi na SL, także problem już z głowy ;)
  • Odpowiedz